Aplikacja do trójkątów

Dzięki tej aplikacji na smartfony, bzykanie w towarzystwie dwóch innych osób będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek do tej pory.
3nder

Znalezienie chętnych do trójkącika będzie jeszcze łatwiejsze. Teraz, gdy smartfonem zamawiasz jedzenie, umawiasz wizytę u dentysty, płacisz za kablówkę, również trafisz na osoby o podobnych zainteresowaniach seksualnych. Zainstaluj aplikację 3nder (Threender), podziel się swoimi oczekiwaniami, znajdź dopasowania i sfinalizuj znajomość offline.
belka_zobacz-galerie-tygodn.jpg
A jeśli przeglądając sugestie tej appki wpadniesz na swoją siostrę, ciotkę lub matkę?! Bez obaw, twórcy przemyśleli to i możesz wobec rodziny i znajomych pozostać incognito. Na razie chłopaki zbierają na przedsięwzięcie kasę, ale obstawiamy, że odzew będzie dużo głośniejszy od oczekiwań. Coraz większemu gronu zależy na większej świadomości i przede wszystkim – śmiałości seksualnej.

Nasze lenistwo osiąga poziom, jakiego do tej pory nigdy nie byliśmy sobie w stanie wyobrazić. Z jednej strony to niepokojące, z drugiej strony – seks w trójkącie masz na wyciągnięcie ręki. Wyciągnij ją po smartfona i odpal 3nder.
Dodał(a): hajtek Wtorek 25.02.2014