Jak spłodzić bliźniaki

Co dwie głowy, to nie jedna. Zapewnij sobie przewagę liczebną i za jednym zamachem spłódź dwójkę dzieci.

bliźniaki

1. Statystycznie bliźniaki pojawiają się tylko raz na 33 ciąże. Częściej rodzą je matki, których przodkowie też mieli dwojaczki. Sprawdź drzewo genealogiczne swojej kobiety. Może zdążysz ją zmienić?

2. Jeśli masz możliwość, na matkę bliźniaków weź Murzynkę. Czarnoskóre kobiety mają dublety raz na 22 ciąże.

3.
Jakiej kobiety byś nie miał, daj jej dużo jeść. Amerykańskie Kolegium Położników i Ginekologów wyliczyło, że kobiety otyłe masowo rodzą bliźnięta.

4.
Najlepiej, jak przyszłą matkę swoich dzieci będziesz karmił pochrzynem (podzwrotnikową bulwą bogatą w skrobię). Nikt nie wie dlaczego, ale kobiety po pochrzynie płodzą bliźniaki na zawołanie...

5.
Jeśli nie pochrzyn, to kwas foliowy. Za to codziennie i przez kilka miesięcy. Im więcej kobieta go weźmie, tym większe masz szanse na podwójny sukces.



6.Teraz nafaszeruj kobietę hormonami. Leki pobudzające owulację (np. Clomid vel Clomiphene) podnoszą przy okazji - nawet o 20 procent - liczbę płodzonych dwojaczków. To taki efekt uboczny...

7.
Robienie bliźniaków zacznij zaraz po tym, jak tylko twoja kobieta odłoży doustne środki antykoncepcyjne. W pierwszym miesiącu bez zażywania tabletek możliwość podwójnego uderzenia wzrasta... podwójnie.

8.
Nie zrażaj się porażkami. Z każdą ciążą rośnie szansa, że ta następna będzie bliźniacza. Prawdopodobieństwo, że uda ci się za piątym razem, jest cztery razy większe niż za pierwszym!

9.
Ciągle nic? Spokojnie, poczekaj, aż twoja kobieta się zestarzeje. 20-latka ma tylko 0,3 procent szans na udaną dwójkę - u kobiety w wieku 45-50 lat jest to nawet 17 procent! Na zrobienie bliźniaków masz dużo czasu.

PS Te metody dotyczą płodzenia bliźniąt w ogóle. Nikt nie wie, co zrobić, żeby były one konkretnie jednojajowe. Takie bliźniaki natura rozdziela losowo raz na 250 ciąż - i nawet poparcie Radia Maryja tego nie zmieni..



Dodał(a): matz Piątek 11.11.2011