Cipkolandia

Chciałbyś wiedzieć absolutnie wszystko na temat wagin? A więc liźnij nieco ciekawostek z tego zakresu

Cipki

Artystka-skandalistka Carolee Schneemann miała w zwyczaju stawać zupełnie naga przed zachwyconą publiką i odczytywać feministyczne teksty z długaśnej rolki papieru, którą wysuwała ze... swej pojemnej waginy.

Kobiecy wytrysk potęgą jest i basta! Udowadniają to panie, które po odpowiednim pobudzeniu punktu G potrafią tak wystrzelić na odległość ponad 3 metrów!

Przeciętna głębokość waginy to 7,6 – 15,2 cm. Lecz nawet jeśli jesteś mocno obdarzony, nie musisz się stresować – podniecona cipka sprytnie potrafi powiększyć się o 200 proc.!

Posiadaczką największej waginy świata była niejaka Anna Haining Bates, z domu Swan. Lecz nic dziwnego – ta Kanadyjka, pochodząca z rodziny szkockich emigrantów, miała ponad 226 cm wzrostu.

Największe waginy na Ziemi posiadają samice waleni błękitnych – ich narządy mogą mierzyć nawet porażające 2,5 metra głębokości.

Cipka to bardzo wydajny sprzęt do osiągania orgazmów. Wydajny tak bardzo, że wycieńcza cały kobiecy organizm. Aby jako tako dojść do siebie po porządnym orgazmie, dziewczyny potrzebują nawet 15-30 minut.

Pani Wasiljewa, Rosjanka żyjąca w XVIII w., miała na koncie 27 porodów, z czego 16 razy były to bliźniaki, 7 razy trojaczki i 4 razy czworaczki. Łącznie wydała na świat 69 dzieci.

Cipka to urządzenie niezniszczalne niczym John Rambo. Dowodzą tego wydarzenia takie, jak gang bangowy rekord pobity przez Mariannę Rokitę – ta dzielna Polka została posunięta imponujące 769 razy w ciągu zaledwie ośmiu godzin.

Pani Maoni Vi, mieszkanka Kapsztadu, stolicy Republiki Południowej Afryki, jest posiadaczką najdłuższych włosów łonowych – mierzą one, o zgrozo, grubo ponad 70 cm długości.

Już starożytni lekarze bardzo poważnie podchodzili do badania cipek. Świadczy o tym fakt, że wzierniki pochwowe znane były już 1300 lat p. n. e.

Który język szczególnie kocha waginy? Mylisz się, jeśli uważasz, że twój. Okazuje się, że jest to język angielski – istnieje w nim ponad 1000 slangowych określeń cipki.

Rosjanka Tatiana Kożewnikowa bez mrugnięcia okiem potrafi podnosić ciężary o wadze 14 kg. Oczywiście używa do tego wyłącznie waginy.

Niejaka Amy Watson jest światowej klasy wirtuozką gry na instrumencie dętym zwanym mirlitonem. Czy musimy dodawać, że Amy wygrywa przecudne melodie używając warg sromowych, a nie ust?

Najdłuższa zmierzona łechtaczka ma ponad 10 cm długości. Z jej znalezieniem nie miałby chyba problemów nawet największy łóżkowy niedojda.

Jednym ze składników wydzieliny pochwy (czyli naturalnego nawilżacza cipki) jest skwalen. Co ciekawe, tę samą substancję można znaleźć też np. w wątrobach rekinów.

Uważasz, że jedna cipka to za mało? Lauren Williams, 30-latka z angielskiego Chingford, urodziła się z dwiema waginami.Dodał(a): Alex DeLarge Poniedziałek 03.10.2011