Seksualne feng shui

Wiosna rozpętała się na dobre, miesiąc się kończy, niedługo będziemy święcić jajka, a potem to już z górki do wakacji. Dzisiaj opowiem wam między innymi, co wspólnego ma seks i feng shui.

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

ZAKUP I ZALICZ
Z 27 kobiet, które do tej pory miałem, aż 24 bez większych oporów oddawały mi się w przymierzalniach.
O co chodzi? Czy te miejsca mają jakieś szczególne seksualne feng shui? Welur
Zakupy sprzyjają wydzielaniu hormonu szczęścia, pod wpływem którego nawet stateczne kobiety gotowe są do prowokacyjnych szaleństw. Dodatkowo pobudzają ryzyko związane z uprawianiem seksu w miejscu publicznym, jakim niewątpliwie jest przymierzalnia. No, ale najlepszą zabawę i tak zawsze ma ochrona! Napatrzą się chłopaki za wszystkie czasy! A potem internauci.

GRZESZNICA
Proszę o dobrą radę, gdyż zgrzeszyłam i to wielokrotnie! Stało się to w czasie wieczoru panieńskiego, który urządziły mi koleżanki. Oczywiście, jak to jest w zwyczaju — zamówiły mi przystojnego striptizera, na którego po kilku drinkach poleciałam jak jakaś głupia. Oddałam mu się pięć razy, a kiedy on już nie mógł, zadzwonił po kolegę, który dogodził mi następne trzy razy. Przez całą noc gziłam się z tymi chłopakami jak ostatnia suka. Nad ranem wzięli mnie jeszcze raz: we dwóch. I teraz tak stoję w ślubnej sukience i myślę: co ja biedna mam zrobić? Przecież ten mój narzeczony przez miesiąc nie da mi tego, co ci dwaj w ciągu kilku godzin. Co ja będę miała za życie? Czy odwołać ślub i wesele?
Ewa
Udzielę salomonowej rady: odwołaj ślub, nie odwołuj wesela.

ŚPIĄCA KRÓLEWNA
Na ostatniej imprezie w klubie wyrwałem laskę. Poszliśmy do jej mieszkania, miałem nadzieję, że tam będziemy uprawiać seks. Ona jednak zrobiła striptiz, a potem przeleciała się na moich oczach w obydwie strony wielkim wibratorem i zasnęła. Mam, w związku z tym pytanie — czy wypada wziąć kobietę, kiedy ona śpi?
Romuald
Nie! Powiedz: byłoby ci miło, gdybyś nie wiedział, jak twój tatuś ma na imię?


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 30.03.2012