Czego szukamy w serwisach dla dorosłych? Nowy ranking

Najpopularniejszy portal z filmami dla dorosłych udostępnił ranking, jaka twórczość przyciąga najwięcej uwagi. Wśród Polaków, rekordy popularności biło wyszukiwanie nagrań stworzonych przez rodaków. Kolejne miejsca na podium mogą niektórych zaskoczyć, ale z drugiej strony pojawią się i ci, którzy się tego spodziewali.
Zrzut ekranu 2021-12-20 o 13.36.09.png

Gdybyśmy mieli strzelać, na drugim miejscu pojawiłaby się kategoria MILF. Wyprzedziło ją jednak hasło "hentai", a dojrzałe panie znalazły się na trzeciej pozycji. Nieco dalej w rankingu znalazło się także hasło związane z polskimi produkcjami, następnie "lesbian" i "anal".

porn_polska.png__655x0_q85_crop_subsampling-2_width-655.jpg

Największy wzrost wyszukiwań w niedługim czasie zaliczyły hasła "wielkie dupy", "sugar daddy" i "cipka". Jak widać, jest trzymanie się tradycyjnych wyrażeń, ale wyszukiwanie siwiejących panów z grubym... portfelem także znalazło się w zestawieniu.

Szukamy także produkcji od sąsiadów, którzy zazdroszczą nam dostępu do morza. Najliczniejszą grupą odbiorców portalu są osoby w przedziale wiekowym 23–34 lat. 

Obawiamy się, że w najbliższym roku wyszukiwane hasła mogą się jednak zmienić. Pamiętajcie tylko, że deepfake na takich stronach jest rzeczą nielegalną, także apelujemy o to, by nie wyszukiwać w ten sposób nazwisk polityków. Tym bardziej, jeśli zechcecie to połączyć z "BDSM".


Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 20.12.2021