Designerska seks-zabawka dla facetów

Zapewne jesteście przyzwyczajeni do tego, że seks-zabawki dla facetów, wyglądają dokładnie jak... seks-zabawki dla facetów, tj. kształtem przypominają po prostu kobietę. Tymczasem pewien Holender stworzył erotyczny gadżet, który nie dość, że zaspokoi wszystkie męskie potrzeby, to dodatkowo wyglądem nie zdradza swojego przeznaczenia.
sex-toy-2.900.643.s.jpg

Męskie seks-zabawki to z reguły dmuchane lale, albo silikonowe kukły, które wyglądają niemal jak żywa kobieta. Jeśli natomiast jakiś perwers posiada takowy gadżet, to prawdopodobnie musi go trzymać w głębokim ukryciu, żeby przypadkiem jakiś gość jego mieszkania, zobaczywszy lalę, nie uciekł w popłochu.

Zapewne więc z myślą o takich osobach, Bastiaan Buijs, holenderski projektant, postanowił stworzyć seks-gadżet, który bardziej niż erotyczna zabawka, wygląda jak designerski i abstrakcyjny obiekt sztuki współczesnej. Jest to po prostu różowy, „blobowy” kozioł gimnastyczny, o nieco „fikuśnych” kształtach, stworzony z medycznego silikonu i własnoręcznie uformowany przez twórcę.

sex-toy.900.600.s.jpg

Na pierwszy rzut oka wygląda więc jak ciekawy mebel, jednak bliższe oględziny sprawią, że z jednej strony ujrzymy wydrążony otwór, który służy, a jakże, do wkładania weń penisa. Wewnątrz kozła znajduje się zaś niewielki akumulator, który wprawia cały gadżet w przyjemne dla użytkownika wibracje.

Zważywszy jednak na kształt całej zabawki, korzystanie z niej musi wyglądać dość dziwnie, więc o ile bez przeszkód może ona stać na samym środku salonu, bez wzbudzania niczyich podejrzeń, o tyle radzimy korzystać z niej raczej przy zasłoniętych zasłonach.
Dodał(a): Tomek Makowski/ dezeen.com Czwartek 21.07.2016