Seks-gadżety w przebraniu

Strzeż się – kobiety mistrzowsko opanowały sztukę ukrywania wibratorów w przedmiotach codziennego użytku. Poznaj swoich wrogów!

dildo


KACZUSIA

Seks-gadżety w przebraniu
Twoja dziewczyna ostatnio spędza bardzo dużo czasu w wannie? Sprawdź, czy nie towarzyszy jej gumowa kaczuszka do kąpieli! Może to być jeden z wibratorów I Rub My Duckie, przypominających takie właśnie zabawki.


GĄBKA
Seks-gadżety w przebraniuNie kończ przetrząsania łazienki! A co, jeśli jest tam Sensual Bath Buddy, czyli mocarny wodoodporny wibrator, udający niewinną gąbkę kąpielową z zawieszką?PUDERNICZKA

Seks-gadżety w przebraniuDziewczyna wyjątkowo długo pudruje nosek, a do tego zza drzwi słychać jej postękiwanie? Bankowo nabyła wibrator Powder Puff, do złudzenia przypominający puderniczkę.SZMINKA

Seks-gadżety w przebraniuNa rynku jest zatrzęsienie seks-zabawek o takim kształcie (np. Grrl Toyz Lipstick Vibrator). Dodajmy, że nie same szminki są podejrzane! W sklepach można znaleźć także wibratory przypominające np. lakiery do paznokci (Incognito Nail Polish Vibe).

KOMÓRKA

Seks-gadżety w przebraniu
Praktycznie każdy model na rynku ma funkcję cichego wibrowania. Jednak Vibra Phone to sprzęt, który tylko wygląda jak telefon – to zakamuflowany wibrator o potężnej mocy.APLIKACJA IBRATE

Seks-gadżety w przebraniuTwoja kobieta przesiaduje w sklepie iTunes? Podejrzyj, na jakie aplikacje stamtąd ściąga. Bój się, jeśli jest to iBrate, czyli darmowy program tuningujący iPhone'y tak, że zamienia się w szalony wibrator.
PIERŚCIONEK

Seks-gadżety w przebraniuNawet biżuteria może skrywać wibrator. Hustler Vibrating Ring ma nie tylko modną obecnie kolorystykę i świeci w ciemności. Jeśli dziewczyna włoży między swe uda palec, na którym ma taki pierścionek, szybko może zapomnieć o tobie!

PODUSZKA

Seks-gadżety w przebraniuOna nie chce już przytulać się do ciebie, a zamiast tego sypia z poduszką wciśniętą między uda? A więc zakładamy się o każdą stawkę, że masz do czynienia z erotycznym gadżetem o nazwie Remote Control Vibrating Pillow.


LAMPA

Seks-gadżety w przebraniuJeśli uważasz, że kobieta kupująca wyposażenie do mieszkania jest poza podejrzeniami, jesteś w wielkim błędzie. Przykład? Oto dizajnerska lampa z serii Bibelot Sexual. Pięknie wygląda, świeci i... kryje w sobie pokaźne dildo.
WINO

Seks-gadżety w przebraniuZ pozoru to po prostu wino w gustownym pudełku. Jednak nie daj się zwieść pozorom – butelka X-Tassie Chateau Blanc kryje silikonowy wibrator z wbudowanym akumulatorem.

I co ty na to? Jeśli cię zaniepokoiliśmy, to dla odprężenia usiądź wygodnie w fotelu, trzymając puszkę piwa. Seks-gadżety w przebraniuOczywiście nie pierwszego lepszego! Najlepiej, jeśl będzie to Lady Lager, czyli sztuczna, zasilana bateryjnie wagina ukryta w szczwany sposób.

Zobacz, co na to baby.


Dodał(a): Alex DeLarge Środa 28.09.2011