Dlaczego oglądamy się za innymi laskami w bikini?

Dlaczego oglądamy się za innymi kobietami w bikini? Bardzo trafnie i zgrabnie tłumaczy to dziennikarz Dennis Prager w 5-minutowym filmiku, który zaprezentowany kobiecie, uratuje Ci skórę i ocali wakacyjny wyjazd od awantury w tropikach. Przygotuj się do sezonu urlopowego na wszelkich płaszczyznach!
dlaczego-patrzymy.jpg

Wysoka temperatura podczas wyjazdu wakacyjnego powinna być powodowana jedynie przez słońce. Nie potrzebujesz, by Twoja kobieta rozliczała Cię za oglądanie się za innymi laskami w bikini. Wystarczy, że na wstępie zacznie narzekać na hotel, posiłki i wysokie ceny wycieczek fakultatywnych. Dlatego Dennis tłumaczy dlaczego nasz wzrok przyciągany jest przez skąpo odziane dziewczyny i jakie są tego konsekwencje.

GENETYKA
Panie nie nakręcają się widokiem męskich ciał, jak robią to faceci na widok kobiecych kształtów. Opieranie się patrzeniu na laski w bikini kosztuje heteroseksualnego samca naprawdę wiele. A nawet ci najbardziej porządni, wierni i oddani nie dają rady zwyciężyć z męską naturą. Dzieje się tak dlatego, że faceci potrzebują różnorodności, jest to genetycznie zakodowane. Dlatego Król Salomon miał 700 żon i 300 kochanek, a licznik Hugh Hefnera jest na pewno na co najmniej tym samym poziomie w totalu.

CO IM SIĘ WYDAJE?
Największym problemem w „plażowej sytuacji” jest kobiece poczucie zagrożenia. Dziewczyny uważają, że porównujemy je wtedy do oglądanych okazów. To z kolei niepokoi panie na trzy sposoby:
1. Wydaje im się, że zawsze uważamy inne kobiety za bardziej atrakcyjne. Niezależnie od tego jak śliczna jest nasza partnerka.
2. One uważają, że nie jesteśmy zadowoleni z nich, co doprowadzi do porzucenia.
3. Są przekonane, że myślimy o tych laskach w bikini długo po ich zauważeniu.

JAK JEST NAPRAWDĘ?
Oczywiście galopująca fantazja kobiet kreśli zrozumiałe tylko im scenariusze, ale wyjaśnienia są prostsze.
1. W niektórych przypadkach może tak być – inne kobiety wydają się bardziej atrakcyjne. Jednak nie ma to żadnego znaczenia.
2. Chwilowy zachwyt kształtami w bikini nie zmienia faktu, że jest z Tobą.
3. To kobiety pamiętają inne laski dłużej, niż ich faceci. Większość mężczyzn zapomina o ponętnych obiektach w bikini w takim samym czasie, ile poświęcili go na ich zauważenie. I nawet pod wpływem tortur ciężko by było im po czasie rozpoznać te „kusicielki”.

Dlaczego więc patrzymy na inne kobiety w bikini? Bo są innymi kobietami w bikini! Po prostu. Więc zamiast marudzić, kobiety powinny założyć swój seksowny strój i wyrazić swoje pożądanie.Dzisiejsza porcja wiedzy zebrana w 5-minutowym wideo i zaserwowana na zimno, jest naszym najsmaczniejszym kąskiem, bo ratuje facetów od gniewu ich kobiet. Mężczyzno, zadbaj, by Twoja partnerka obejrzała to do końca.

Dennis Prager to radiowiec, dziennikarz, autor książek o szczęściu, moralności i judaizmie. Jest też zwolennikiem klarownej wiedzy przekazywanej w prosty i zwięzły sposób. Dlatego jego filmiki odnośnie różnych aspektów życia tak bardzo do nas trafiają.

Dodał(a): Paweł Janusz Wtorek 07.04.2015