Dlaczego warto wybrać dildo z przyssawką? Rozwiewamy wątpliwości

Silikonowe dildo z przyssawką to gadżet erotyczny, obok którego trudno przejść obojętnie.

iStock-453735421.jpg

Można powiedzieć, że to ulepszona wersja zwykłego dilda, tyle że zaopatrzona w przyssawkę. Niby tak niewiele, ale przyssawka robi jednak ogromną różnicę i otwiera wiele nowych możliwości. 

Najlepsze dildo z przyssawką, czyli jakie?

Obraz1 (1).jpg

Magnum – średnie dildo z przyssawką. Model do kupienia w sex shopie online – Kinky Winky

Na rynku dostępne jest wiele modeli dild z przyssawką. Różnią się one między innymi kształtem, kolorem, wielkością, a także materiałem, z którego zostały wykonane. Warto przed wyborem takiej zabawki erotycznej dowiedzieć się, jaki materiał jest najbezpieczniejszy dla naszego ciała. Sprawdzone sklepy erotyczne, takie jak Kinky Winky, mają w swojej ofercie przede wszystkim silikonowe dilda z przyssawką – wybrane modele można znaleźć tutaj: https://www.kinkywinky.pl/akcesoria-erotyczne/dilda/z-przyssawka/

Silikon medyczny, z którego zostały wyprodukowane te gadżety, jest najlepszym z tworzyw, ponieważ nie uczula, nie podrażnia i jednocześnie zapewnia maksymalne spektrum doznań. Idealne dildo to takie, które będzie bezpieczne. Kształt i wielkość też są ważne, ale te cechy zawsze będą stały na drugim miejscu względem ochrony zdrowia.

Jak używać dilda z przyssawką – kilka tipów

Obraz2 (1).jpg

Peg – dildo analne idealne do uprzęży strapon. Zdjęcie ze strony Kinky Winky

Przyssawka, w którą zaopatrzone jest dildo, to element pozwalający zmienić zasady gry w naszej sypialni, łazience czy w innym dowolnym miejscu, gdzie przyjdzie nam ochota na szczytowanie. Za jej pomocą możemy przymocować dildo do podłogi, drzwi szafy, gładkiej ściany, płytek pod prysznicem czy nawet krzesła. 

Przyssawka utrzyma dildo na miejscu, a my możemy po prostu nasunąć się na nie i w kilka chwil doprowadzić się do rozkoszy. Zabawa z tym gadżetem nie wymaga użycia rąk, dzięki czemu możemy je wykorzystać na przykład do pieszczot własnego ciała lub ciała partnera albo partnerki. 

Zyskujemy dodatkową swobodę, która daje nam nowe możliwości. Nie można też zapominać, że dildo z przyssawką idealnie nadaje się do zamocowania go w uprzęży strapon. Przyssawka sprawia, że dildo nie wypada z mocującego ringu. To naprawdę uniwersalny gadżet.

Jaki model dilda z przyssawką wybrać?

Zależnie od tego, jak będziemy chcieli używać tego gadżetu, sięgniemy po inny model. Do penetracji analnej dobrze jest najpierw wybrać zabawkę o mniejszej średnicy i długości, chyba że jesteśmy już bardziej doświadczeni w tego typu pieszczotach. Po połączeniu ze straponem gadżet może być używany do peggingu. 

W tym miejscu warto dodać, że w przypadku zabaw analnych nie możemy zapominać o nawilżeniu. Każde dildo lubi lubrykant, ważne, aby był on odpowiednio dobrany do materiału, z jakiego zrobiony jest erotyczny gadżet. Najbezpieczniejsze nawilżacze to te stworzone na bazie wody, są one bowiem neutralne i dla naszego ciała i dla zabawek z silikonu. 

Idealnie sprawdzą się one także z kulkami czy innymi gadżetami. Dildo z przyssawką to gadżet uniwersalny i może być używany przez kobiety, mężczyzn, a także pary. Pamiętajmy – rozmiar warto dobrać do własnych oczekiwań i możliwości, jeśli nie jesteśmy pewni, który będzie właściwy, nic też nie stoi na przeszkodzie, aby kupić kilka gadżetów w różnych rozmiarach.


Artykuł partnera Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Czwartek 09.02.2023