Seks długodystansowca

Tym razem zrób to porządnie.

Seks długodystansowca

Twoje łóżkowe wyczyny przypominają bieg na 100 metrów — start w blokach, sprint, meta po góra dziesięciu sekundach — i tylko partnerka nie składa ci potem gratulacji, a wręcz przeciwnie, wygląda na złą jak osa? Pociesz się, że podobny kłopot w kontaktach z kobietami ma około 30 procent mężczyzn. Na szczęście jest kilka sztuczek, dzięki którym seks w twoim wykonaniu będzie przypominał nie sprint, ale prawdziwy, gorący maraton, po którym partnerka błagać cię będzie, byś wreszcie zasnął. Wybierz dla siebie najlepszą metodę... albo zastosuj je wszystkie po kolei!

1. SAMORÓBKA
Parę godzin przed przewidywaną rozbieraną randką zrób sobie dobrze własną ręką. Dzięki wcześniejszej masturbacji potem przy kobiecie będziesz bardziej opanowany, a twój najlepszy przyjaciel mniej wrażliwy.

2. OCHRANIACZ
Wrażliwość męskości osłabisz również, zakładając do akcji prezerwatywę. Możesz nawet nasunąć kilka „gumek” naraz! Czym grubsza warstwa lateksu, tym mniej bodźców do ciebie dotrze, a co za tym idzie wolniej będziesz się rozgrzewał. Zupełnie przy okazji będzie to naprawdę bezpieczny seks.

3. ŚLIZGACZ
W bezpośredniej akcji użyj dużo (bardzo dużo!) żelu nawilżającego. W ten sposób zmniejszysz tarcie, a więc i spowolnisz dotarcie do mety. Niestety, tutaj opóźnić z finałem może się też partnerka.

4. OPÓŹNIACZ
Możesz także wysmarować najważniejszą część ciała maścią albo kremem znieczulającym. Uważaj jednak, bo zgodnie z nazwą zmniejszy to twoje czucie w tym miejscu — czasem tak skutecznie, że w ogóle niczego nie poczujesz. Co więcej, jeśli po nasmarowaniu się nie użyjesz prezerwatywy, to znieczulisz także swoją partnerkę...

Sonda

Twój sex trwa tyle co:


5. PRZERYWNIK
Gdy jesteś już blisko celu, zrób sobie przerwę. Możesz po prostu przestać robić te śmieszne ruchy biodrami, ale będzie jeszcze lepiej, jeśli powoli wycofasz się z kobiety i zaproponujesz jej zmianę pozycji. Zanim ona odpowiednio się wygnie, ty sobie nieco ochłoniesz.

6. HAMULEC
Ostatnią sztuczkę zastosuj, będąc tuż przed metą. Wyciągnij swojego nagrzanego przyjaciela i kciukiem oraz palcem wskazującym ściśnij go z całej siły tuż pod główką. Taki krótki, mocny uścisk skutecznie opóźni finałową eksplozję i pozwoli ci z sukcesem pokonać cały długi dystans seksualnego maratonu!
Poznaj ich opinię.


Dodał(a): matz Środa 13.04.2011