Bazarowy fetysz

Wasze listy są bardzo inspirujące. Widać, że kochacie seks, a fetysz goni fetysz. Bez względu na to, czy macie dylemat związany z klapkami na plażę, czy może wasze sutki są nadwrażliwe, zawsze udzielę wam cennej rady. W końcu taka moja rola

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

KLAPECZKI
Moja kobieta kupiła na bazarze klapki na plażę. Nic nadzwyczajnego, zwykła chińska tandeta. One mnie jednak strasznie podniecają, bo całe są w takie czerwone kwiatki. Gdy mojej dziewczyny nie ma w domu, onanizuję się, patrząc na to gumowe obuwie. Marzę jednak o tym, aby kochać się ze swoją dziewczyną, gdy ona ma na sobie te klapki. Najlepiej byłoby, gdyby nogi miała podniesione do góry i przy każdym moim pchnięciu klapki robiły „klap, klap”. Nie wiem jednak, jak namówić do tego moją Danuśkę i czy ona zaakceptuje ten fetysz?
Bogusław z Białegostoku
Powiedz po prostu Danusi, że wygląda oszałamiająco w tych klapkach i że chcesz uprawiać z nią seks wtedy, gdy ma je na stopach. Kobiety są łase na komplementy i Danka powinna się zgodzić. A być może będziesz miał szczęście i ona odpowie, abyś ty założył gumofilce?

WRAŻLIWY FACET
Jestem 20-letnim facetem i mam problem, bo moje sutki są bardzo wrażliwe. Kiedy je dotykam, natychmiast się podniecam i dostaję orgazmu. Nawet nie muszę dotykać penisa. Czy mam zadatki na geja? Nadmieniam, że na co dzień kręcą mnie tylko laski.
Brudny Lary
Właściwie to powinieneś się cieszyć, bo prawdopodobnie nigdy cię nie bolą ręce.

DO ROZTRZYGNIĘCIA
Mam 20 lat i spałam już z 18 chłopakami. Czy to znaczy, że jestem dziwką?
Hanna z sieci
To zależy, ile na tym zarobiłaś.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 09.05.2012