Filmy na Netflix, po których będziecie chcieli uprawiać seks!

Filmy porno dla podkręcenia atmosfery wieczoru? Mamy lepszą opcję! Znacznie bogatsze scenariusze znajdziecie w kinie klasycznym. W dobie COVID-19 mamy mnóstwo czasu na oglądanie filmowych produkcji, zarówno starszych, jak i zupełnie nowych. Znana od lat rozrywka może przynieść jeszcze jeden pozytyw: ognisty seks. Jakie filmy zwiększają poziom podniecenia seksualnego? Jakie produkcje cieszą się największym zainteresowaniem w ostatnich miesiącach?
filmydoseksu.jpg

Seks przy Netflixie: najlepsze filmy do seksu

Wspólne spędzanie czasu w domu? Dobre jedzenie i Netflix. To standardowa opcja polskich par, zwłaszcza kiedy pozamykano wszystkie lokale. Od dobrego filmu jest naprawdę krótka droga do seksu w zaciszu własnej sypialni. Wbrew pozorom to nie filmy dla dorosłych wzmacniają pobudzenie seksualne par. Czasami wystarczy zwykła komedia romantyczna lub film sensacyjny pełen adrenaliny i seksownych aktorów. Zapraszamy na krótki ranking topowych filmów pobudzających do seksu. 

365 Dni w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa, na podstawie książki Blanki Lipińskiej

365dnifilmbarbarybialawas.png

O tym filmie można powiedzieć wiele złego, ale nie to, że jest nudny. Zwrotów akcji nie brakuje, ale główną uwagę zwraca relacja między śliczną i zadziorną Laurą a przystojnym Massimo, który w sypialni daje z siebie wszystko.

Biała Dziewczyna w reżyserii Elizabeth Wood

bialadziewczynafilmnetflix.png

Biała dziewczyna, czyli bezkompromisowa historia o seksie, młodości i przestępcach. Czy może być lepsze połączenie? Film z 2016 roku, nominowany do 2 prestiżowych nagród. Zebrał znakomite opinie!

Nimfomanka w reżyserii Larsa Von Trier

nimfomanalarsvontrier.png

Film dla osób lubiących mocne sceny erotyczne. Seksualnego napięcia w dwuczęściowej serii Larsa von Triera jest mnóstwo! Chociaż film Nimfomanka jest znana już kilka lat, wciąż budzi ogromne zainteresowanie. 

Love w reżyserii Gaspara Noé

lovegasparnoe.png

Pasjonująca opowieść o wspomnieniach i ognistym romansie. Film pełen scen seksu i nostalgii. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów na platformie Netflix.

Popularnością cieszy się również serial Marco Polo, gdzie nie brakuje seksualnych orgii i namiętnych scen seksu! Do tego sprawne oko wypatrzy niespotykane gadżety erotyczne takie jak kamienne dilda czy piękny pas strap-on. Duża dawka emocji i adrenaliny gwarantowana!

marcopolozwiastunserialunetflix.png

Polacy coraz chętniej sięgają po zabawki erotyczne z filmów

Gadżety i wibratory erotyczne robią prawdziwy podbój w Polskich sypialniach. Zarówno mężczyźni jak i Kobiety są bardziej otwarci na próbowanie nowości i wyrwanie się z monotonii życia łóżkowego. Inspirowanie się scenami z filmów pomaga i otwiera partnerów na nowe doświadczenia. Pary coraz chętniej sięgają po dodatki typu soft BDSM. Kajdanki, liny czy szarfy to już dla wielu stały element. Tak niewiele, a tak bardzo urozmaica seks. Wydłużenie gry wstępnej pozwala wielu Kobietom na przygotowanie się i dojście do orgazmu. 
Akcesoria BDSM to produkty na tyle uniwersalne, że można je wypróbować na wiele sposób według własnej fantazji.

W domu nie potrzeba doświadczenia, umiejętności, ani konkretnego scenariusza. 
Wystarczy dać ponieść się emocjom. Zachęcamy Was do budowania mocnej relacji w parze i rozmawiania o seksie. W ten sposób macie szanse na seks jak z filmu!

Artykuł sponsorowany

Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Środa 16.12.2020