Fisting opcja

Każdy kocha seks. Niektórzy trochę w inny sposób niż pozostali… Co robić kiedy fisting staje się marzeniem twojej kobity, albo gdy jej wagina roztacza zapach nie-fiołków?

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

PALCE GRZEBALCE
Moja laska uwielbia, jak wkładam jej głęboko do pochwy palce. Teraz, po kilkunastu miesiącach takiej zabawy, mieści się w niej nie tylko moich pięć paluchów, ale także moja cała ściśnięta w pięść dłoń (a mam łapy jak Cygan no). Teraz moja Asia chce, abym w ten sam sposób pieścił jej odbytnicę. Powiem szczerze, że mnie to wszystko zaczyna z lekka niepokoić... Roman
Masz rację, to zastanawiające pragnienia i zachowania. Fachowo zwie się je fistingiem (od ang.: słowa „fist”, czyli pięść) i mogą prowadzić do poważnych zaburzeń fizjologicznych u kobiety. Chodzi mi o tzw. inkontynencję, czyli nie trzymanie moczu i kału (cierpi na to wiele kobiet po trudnych porodach). Inkontyntencję powoduje nadmierne rozciągnięcie tzw. zwieraczy. Jest to bardzo nieprzyjemne, zapewniam, bo miałam z tym problem. Radzę zatem, aby twoja pani skonsultowała się jak najszybciej z seksuologiem, bo w przeciwnym wypadku grozi jej chirurgiczna interwencja ginekologiczna lub proktologiczna!

WOŃ MAKRELI
Moja dziewczyna lubi seks oralny. Ja jednak za tym nie przepadam. Ona nawet w kilka minut po kąpieli ciągle mocno śmierdzi wędzoną makrelą. Józek z Mazur
Są kobiety, których narządy rodne wydzielają nie zawsze miły dla nosa zapach. Przede wszystkim twoja dziewczyna powinna skonsultować się z ginekologiem. Jeśli ten uzna, że od strony zdrowotnej wszystko u niej jest okej, podczas seksu oralnego pij zimną, gazowaną lemoniadę. To pomaga!

WŁOSIE
Czy to prawda, że mocno owłosione męskie plecy albo zadek brzydzą wszystkie kobiety?
Pumba
Jedne tak, inne nie. Jeśli twe owłosienie przeszkadza tobie, poddaj się depilacji w gabinecie
kosmetycznym. Jest to nie tylko bolesny, ale i bardzo kosztowny, bo ekskluzywny zabieg. 


Dodał(a): Siostra Przełożona Wtorek 03.07.2012