Fitness z dominą

Domina Snow Mercy wie, jak łączyć przyjemne z pożytecznym. Dlatego pragnienia seksualne swoich klientów zaspokaja podczas... zajęć fitness

10787733_868887483144984_188540625_n.jpg

Seksowna brunetka, przedstawiająca się jako Snow Mercy, to domina, która spełnianiem pragnień fetyszystów zajmuje się od 10 lat. Od 2008 roku prowadzi także zajęcia fitness dla swoich klientów.

"Jestem dominą kierującą niewolnikami. Niewolnicy muszą ze sobą konkurować." - mówi o swojej pracy Mercy. "To prawdziwe zajęcia fitness stworzone po to, by zwiększyć ich wytrzymałość i zwinność".

Uczestnicy zajęć zdobywają punty za ćwiczenia oraz bycie posłusznymi. Za nie wykonywanie rozkazów są natomiast karani (Mercy każe im np. lizać buty itd).

#MyNameIsSnowMercy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Snow Mercy (@thesnowmercy)

"Dominą zaczęłam być podczas robienia doktoratu z biochemii. Potrzebowałam sposobu na zarobienie dodatkowych pieniędzy więc zaczęłam pracować w lochach w Los Angeles. Myślałam, że będę to robić przez kilka miesięcy, ale robię to od 10 lat".

Mercy trenuje kilku prywatnych klientów. Każdy z nich ma swoje własne, mniejsze lub większe fetysze. Dla przykładu, jeden z "niewolników" lubi ćwiczyć w żółtym stroju baleriny wraz z tutu [spódniczka baletowa przyp. red.], podczas gdy upokarza go publiczność pięknych kobiet.

Nie wiemy, co myśleć o fantazjach klientów Mercy, ale faktem jest, że ta laska doskonale wstrzeliła się w potrzeby rynku...

Candy toes!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Snow Mercy (@thesnowmercy)


Spanking Brazilian Playboy models on the "boom boom"

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Snow Mercy (@thesnowmercy)


Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/thesnowmercy Poniedziałek 12.01.2015