GIFy od tyłu 1.

Pokazujemy Wam zdjęcia najpiękniejszych pośladków tej planety, ale co nam po nieożywionej pupie, która chciałaby się wyrwać do potrząsania, a uwięziona jest na nieruchomym obrazku…
pupa gif

Dlatego postanowiliśmy podrzucać Wam raz na jakiś czas ruchliwe, radosne, krągłe, idealne wręcz pupy, które baunsują, są moczone, poklepywane i trzęsą się sprężyście. Rozkoszuj się falującymi tyłeczkami i wyobraź sobie, że w przyszłości, dzięki nowej technologii, takie gifowe dupeczki będziesz mógł/mogła również podszczypywać.

1. Atest na pupę – żeby sprawdzić sprężystość pupy, należy wymierzyć badanej klapsa i zobaczyć ile razy będzie falować. Jeśli poniżej trzech, właścicielka musi przestać się odchudzać lub porobić przysiady. Jeśli fal będzie więcej niż pięć, posiadaczka tyłka powinna zdecydowanie zmienić dietę i porobić przysiady.
4fe5e946560c5e3e930ad6ed059d2755-gif.gif

2. Po co nam siłownia - panowie, umówmy się, nie po to chodzimy do siłowni, by dbać o tężyznę fizyczną, kondycję czy żeby zrzucić trochę z brzucha. To dla takich widoków przychodzimy do gymu, by po godzinie wyjść z numerami do nowych koleżanek. Jeśli byłeś sprytny, do każdego kontaktu przypiszesz odpowiednie zdjęcie wykonane wcześniej potajemnie podczas rozciągania tych fit lasek.
yoga.gif

3. Reklama i marketing - spece od reklamy studiują latami i czytają opasłe tomy właśnie po to, by wiedzieć gdzie podąża wzrok potencjalnego klienta. Później wystarczy zamieścić tam logo. Jednak po obejrzeniu gifa siedem razy, nadal nie kojarzymy tej marki.
oie_20143431QWWcJx85.gif

4. Syreny na fali – laski twierdzą, że łajbą za bardzo buja i podskakują im pośladki i że to nie jest celowe rozpraszanie kapitana, by osiąść zboczyć na mieliznę i zostać w tym raju na dłużej. Zaraz zaraz, po jedenastym razie udało nam się skupić na wodzie…kłamczuchy!
trzy-dupki-gif.gif

5. Odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu - jakie jest najlepsze danie? Odpowiedź jest oczywista… takie od kobiety skąpo odzianej, a idealnie byłoby zjeść body sushi, choć chętniej obłożylibyśmy modelki schabem i duszonymi ziemniaczkami.
tumblr_m81k3gnb391qghbx6o1_500-gif.gifDodał(a): gianni Czwartek 20.03.2014