Handjob na wizji

Młode Azjatki w bieliźnie klęczą naprzeciw facetów, którzy na ochotnika zgłosili się do dość osobliwego konkursu. Panie rywalizują ze sobą o tytuł Złotej Rączki. Ale wystarczy, że po prostu będą szybkie.
handjob-japan.jpg

Azjaci niewiele czasu poświęcają na seks, bo przez większość dnia pracują. Nocą wracają do domów albo idą do barów, upijają się i odsypiają. Lub stawiają się w pracy bez snu. Kolejna doba wygląda podobnie. Nie mają więc czasu łóżkowe eksperymenty, ale uwielbiają programy erotyczne. No bo łatwiej jest zabawić się z samym sobą – nie trzeba inwestować czasu i pieniędzy, o które tak bardzo się starają, właśnie poświęcając czas.

Dlatego Azjaci prześcigają się w wymyślaniu kolejnych dziwnych programów telewizyjnych. Było już karaoke, podczas którego hostessy robiły panom dobrze za pomocą ręki. Teraz zorganizowano wyścigi w ręcznym doprowadzeniu facetów do orgazmu.

Prezenterki szukają na ulicy chętnych, po czym zapraszają ich do studia. O dziwo – nie wszyscy faceci ulegają ślicznym Azjatkom. Tam panowie ustawiają się za parawanem i zaczynają się zawody. Młode dziewczyny kucają przed ochotnikami, ściągają im bieliznę i zaczynają robótki ręczne.Dodał(a): Jan Rzeźnik Środa 08.07.2015