Hugh Hefner bierze ślub!

…I to z laską, która jest młodsza od niego o 60 lat!

Hugh Hefner Crystal Harris

T-shirty prawdziwych facetów

Hugh Hefner (87 lat) nigdy nie ukrywał, że kręcą go małolaty. Pierwszy ślub wziął ze swoją szkolną miłością w 1949 r., gdy miał 23 lata i choć od tamtej pory mocno się postarzał, średnia wieku jego panienek wciąż pozostaje niezmienna.

W jego łóżku bywały najpiękniejsze dziewczyny świata (m.in. Barbi Benton, Donna Michelle, Karen Christy, Shannon Tweed, czy Kimberly Conrad, z którą wziął drugi ślub i ma dwójkę dzieci). Oczywiście Hugh nie ograniczał się nigdy co do ilości swoich partnerek, a po rozstaniu z drugą żoną przyznał, że „cała grupa dziewczyn nie może zranić go tak jak jedna”. Jego rezydencję stale okupują więc rzesze gorących playmates, a on używa sobie z nimi w różnych konfiguracjach.

O tym, jak wyglądają imprezy u Hefnera, opowiedziała m.in. Kendra Wilkinson, która już na pierwszej takiej została zaproszona do udziału w orgii.
„W pokoju było kilkanaście dziewczyn. Wchodziły na niego po kolei i uprawiały seks jakąś... minutę. Patrzyłam na nie jak zahipnotyzowana. Kiedy przyszła moja kolej, byłam bardzo skrępowana, ale chciałam wypaść jak najlepiej. Nie myślałam o tym, ile Hef jest ode mnie starszy. W końcu chciałam tam być. (…) Wielki świat, który bardzo chciałam odkryć, był poza San Diego, w którym spędziłam całe dotychczasowe życie. Wiedziałam, że to jest moja szansa, że Hef jest człowiekiem, który może je odmienić. Wprowadzić się do willi Playboya w wieku 18 lCrystal Harris Playboyat - to było duchowe przeżycie..”

W 2010 roku Hugh Hefner nieoczekiwanie zdecydował się na ślub numer trzy. W wigilię poprosił o rękę Crystal Harris (26 lat!), jednak ta na kilka dni przez weselem zerwała zaręczyny i uciekła. W audycji radiowej zdradzała szczegóły związku z Hefnerem, który z wiekiem najwyraźniej zaczynał mieć inne zachcianki.

„Nigdy nie zdejmował ubrań. Nigdy nie widziałam Hefa nago. Nie wiem, czy w ogóle bym chciała. Wcale nie było tak dużo seksu. Bardziej interesowało go głaskanie, dotykanie, pieszczenie i tego typu sprawy. Trwało to jakieś 2 sekundy, kiedy się na niego wdrapałam i zanim skończył.”

Co ciekawe, mimo to, Crystal przemyślała sprawę i postanowiła wrócić do Hefnera. Podobno w sylwestra tego roku ma się odbyć ślub, a uciekająca panna młoda obiecała, że tym razem nie zrezygnuje.


Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 03.12.2012