Hugh Hefner zostanie ojcem?

Świeżo upieczony pan "młody" chce zapłodnić swoją nową żonę

Hugh Hefner i Crystal Harris

Hugh Hefner ma prawie 90 lat, jednak jak się okazuje, metryka nie przeszkadza mu w snuciu planów na temat powiększenia rodziny. Dla przypomnienia, w ostatniego sylwestra jurny staruszek poślubił 26-latkę. Teraz małżonkowie całkiem serio rozważają prokreację.
Informator zdradził, że Crystal Harris chce udowodnić mężowi jak bardzo go kocha (jakby ktokolwiek śmiał wątpić w szczerość tego wielkiego uczucia...).

"Hugh zapewnia, że nadal ma siły, by ją zapłodnić. Przekonywał wszystkich nawet o tym podczas ślubu. Chce pokazać światu, że wiek nie jest powodem, by rezygnować z czegokolwiek."

Co ciekawe, Hefner, którego majątek wyceniany jest na 43 mln dolarów, swojej nowej żonie nie zamierza udowadniać niczego i na wszelki wypadek podpisał z nią intercyzę.

"Kontrakt zabezpiecza jego cały majątek. Jeśli dojdzie do rozwodu, albo Hugh umrze, Crystal musi się wyprowadzić z posiadłości i nie ma do niej żadnych praw." - zdradza informator.

Nie żebyśmy byli złośliwi, ale w takiej sytuacji to w sumie nic dziwnego, że pani Hefner przydałoby się jakieś potomstwo. Tym bardziej, że podstarzały Playboy ma już czworo dzieci z poprzednich małżeństw i na dzień dzisiejszy zdaje się, że to do nich należeć będzie cały spadek po nim.


Dodał(a): Jagoda, fot. FameFlynet Poniedziałek 07.01.2013