Idealna kobieta miałaby nogi Polki

Polki mają najpiękniejsze nogi na świecie! Tak wynika z badań przeprowadzonych przez pewien serwis matrymonialny, który stworzył wizualizację idealnej kobiety.
1111.jpg

Portal dla ludzi będących w związkach i poszukujących przygodnego romansu, postanowił sprawdzić jakie cechy fizyczne posiadałaby kobieta idealna. W tym celu zapytano ponad 5 milionów użytkowniczek z całego świata, jaką część swojego ciała uważają za perfekcyjną. Na podstawie odpowiedzi stworzono portret przedstawicielki płci pięknej, której nikt nie byłby w stanie się oprzeć.

Jak się okazało, jeśli kręcą cię piersi, to idealne znajdziesz za naszą zachodnią granicą, czyli w Niemczech. Nie jest to nasz wymysł, a wynik badania. Co do pupy, to perfekcyjne pośladki posiadają Finlandki, a najpiękniejsze oczy – Węgierki.

Oczywiście przynajmniej jedna z części ciała musi pochodzić z Polski. Nasze rodaczki wskazały, że najbardziej dumne są ze swoich nóg. To chyba jednak nieco za mało. Mieszkanki pięknego kraju nad Wisłą mają o wiele więcej atrybutów, którymi mogłyby się pochwalić. Wystarczy przecież przejść się wiosną po mieście.

Wirtualna perfekcyjna kobieta:
Twarz – Czeszka
Oczy – Węgierka
Usta – Hiszpanka
Piersi – Niemka
Ręce – Szwajcarka
Tyłek – Finlandia
Nogi – Polka

Wyglądałaby więc mniej więcej w ten sposób:
12.jpg
Zobacz galerię ideału w bikini

Dodał(a): Mateusz Olch / fot.: https://www.victoriamilan.pl Piątek 02.06.2017