Ile kobiet miewa wielokrotne orgazmy?

Połowa Polek doświadcza wielokrotnego orgazmu podczas stosunku. Jest to nieco mniej niż wynosi średnia na świecie.
1.jpg

W SKRÓCIE:

Niemal co ósma kobieta przyznaje się do osiągania wielokrotnego orgazmu podczas stosunku. Prawie 40% badanych doświadcza go za każdym razem, kiedy idzie z kimś do łóżka. Najczęściej takiej przyjemności dostarczają stali partnerzy.

PEŁNA WERSJA:
Być może myślałeś, że kobiece wielokrotne orgazmy to tylko jedna z legend. Każdy o nich słyszał, ale nikt nie jest w stanie potwierdzić ich prawdziwości. Mimo to niemal osiem na dziesięć kobiet ich doświadcza. Przynajmniej tak wynika z międzynarodowego badania. Panom odpowiedzialnym za odkrycie seksualnego świętego graala należą się gratulacje i podziękowania za udowodnienie teorii.

5971 kobietom z 15 różnych krajów zadano intymne pytania dotyczące wielokrotnych orgazmów. Chciano się dowiedzieć jak do nich doszło, kto ich doświadcza oraz czy są tak niesamowite, jak twierdzą niektórzy. Do osiągania ich przyznało się aż 77% badanych. Jeśli chodzi o Polskę to statystyki są nieco niższe. Tylko połowa ankietowanych szczytuje więcej niż raz podczas stosunku.

Regularność
39,8% badanych doświadcza wielokrotnych orgazmów podczas każdego stosunku. 19,5% ma tę przyjemność zaledwie raz w roku, 13,9% - co miesiąc, a co tydzień zaledwie 9,5%. 17,3% deklaruje regularność takich uniesień.
2.jpg
Z kim?
Najwięcej, bo 49,3% pań przyznało, że więcej niż raz szczytuje podczas stosunku ze swoim długoletnim partnerem. Niewiele mniej, 42,3% zawdzięcza to swoim kochankom, a 8,5% deklaruje, że osiągnęło wielokrotny orgazm podczas jednorazowego skoku w bok.

Tak prezentują się wyniki badań przeprowadzone przez portal Victoria Milan. Nie jest źle, jako mężczyźni możemy być z siebie dumni. Jednakże należy poprawić wynik Polski i zwiększyć go do 100% kobiet, które osiągają wielokrotny orgazm. Panowie, do dzieła! 
Dodał(a): Paweł Blu Czwartek 06.04.2017