Influencerka zmaga się z ogromnym problemem. Ma 27–lat i jej biust nie przestaje rosnąć

Powiększenie biustu w przeciągu roku aż o cztery rozmiary? Jest to możliwe przez niezwykle rzadką chorobę, zwaną gigantomastią (potocznie przerostem piersi). W styczniu 2022 r. rozmiar jej piersi wynosił 100 centymetrów, jednak teraz powiększyły się one o 31 centymetrów. Stale rosnące piersi są przekleństwem influencerki, która skarży się na coraz większe problemy zdrowotne.
Fotoram.io (1).jpg

27–letnia Pamela James mieszka w Melbourne w Australii. Gigantomastia powoduje u niej ciągłe bóle pleców, szyi i ramion. Od 15 lat w medycynie opublikowano niespełna 110 przypadków tego schorzenia. 
Poza szeregiem problemów natury fizycznej, kobieta ma także problemy psychiczne. 27–latka nie chce wychodzić z domu i ogranicza się tylko do niezbędnych "wypadów". Ciągle widzi na sobie czyiś wzrok, nie może także odpędzić się od wulgarnych, bezpośrednich komentarzy.

"Na początku było zabawnie i interesująco patrzeć, jak stają się tak duże, ale ostatnio czuję się bardzo nieswojo i chcę, aby moje piersi były normalnego rozmiaru"- mówiła na łamach Daily Mail.


Dodał(a): CKM.PL / fot.: TikTok @Misspamelia Poniedziałek 06.03.2023