Jak długo musisz uprawiać seks, by spalić jednego pączka

Jak spalać kalorie, to tylko w łóżku. A ten kalkulator powie ci, ile dokładnie czasu musiałbyś tam spędzić, by spalić wszystkie pączki zjedzone w tłusty czwartek.
seks pą.jpg

Bieżnia, crossfit, siłownia? Te aktywności są dla cieniasów i masochistów, którzy nie mają za grosz szacunku do własnego zdrowia i dobrego samopoczucia. W końcu kto chciałby pocić się jak mysz przy porodzie i zajeżdżać podnoszeniem ciężarów, a potem zdychać przez tydzień na zakwasy, tylko po to, by spalić kilka pączków zjedzonych w tłusty czwartek. Na pewno nie ty.

Bo ty możesz osiągnąć ten sam efekt w dużo przyjemniejszy sposób – uprawiając namiętny seks ze swoją dziewczyną. Ta metoda palenia kalorii jest nie tylko znacznie przyjemniejsza niż jakikolwiek trening, ale i znacznie przyjemniejsza niż samo jedzenie pączków.

No dobra, ale czas przejść do konkretów. Ile czasu musisz uprawiać seks, by spalić jednego pączka? To zależy.

Przede wszystkim od tego, jaki był to pączek i ile ich zjadłeś. Zakładając jednak, że jesteś przeciętnym facetem ważącym 80 kg i zjadłeś jednego klasycznego pączka z nadzieniem i lukrem, będziesz potrzebował 43 minut namiętnego bzykanka na spalenie wszystkich 350 kalorii. Oczywiście liczba minut będzie się wahać w zależności od twojej wagi oraz liczby i rodzaju zjedzonych pączków, ale wszystkie możliwe warianty obliczysz w OMNI Calculatorze.

Tam też sprawdzisz, ile kalorii spalisz, wykonując inne przyjemne czynności, np. przytulanie i pieszczoty, taniec, pocałunki czy masaż. I wszystkie te rzeczy są zdecydowanie lepszą alternatywą na pozbycie się pączków niż siłownia. Nie mamy racji?

Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. istockphoto.com Czwartek 28.02.2019