Jak grać ciałem na pierwszej randce

Chcesz zrobić wrażenie na dziewczynie? Panuj nad swoimi odruchami!
mowa ciala randka.jpg


Na pierwszą randkę możesz pójść modnie ubrany, uważać, co i jak mówisz, ale i tak zrobisz złe wrażenie, jeśli nie zapanujesz nad mową swego ciała. Kobieta odczytuje jego sygnały podświadomie, ale bez pudła. Oto kilka rad, co masz robić, a czego unikać.

Nie zbliżaj swojej twarzy zbyt blisko jej. Może to odczytać jako natręctwo.

Nie bądź  namolny i nie patrz jej za długo w oczy. Najwyżej 5–6 sekund naraz.

Nie baw się żadnymi przedmiotami, to sygnał nerwowości lub braku zainteresowania randką . Zły sygnał.

Jeśli ona mówi szybko, rób tak i ty, jeśli ona cedzi słowa – ty też . Sprawiaj wrażenie, że nadajecie na tej samej fali. To może nie pomoże, ale na pewno też  nie zaszkodzi.

Unikaj kontaktu fizycznego, najwyżej łagodnie dotknij jej dłoni, ramienia, nigdy dolnej części pleców, bo pomyśli, że interesuje cię tylko seks. Co, tak właśnie jest? Niech to będzie dla niej niespodzianka!

Niech twoje stopy będą blisko jej stóp, skierowane ku niej, a nie do laski przy stole obok.  Kierunek zdradza prawdziwe zainteresowanie.

Kiwając głową , podkreślasz akceptację tego, co ona mówi. Ale jeśli kiwasz za często, ona myśli, że wcale jej nie słuchasz, tylko masz jej dość .

Unikaj gwałtownych ruchów.
Sygnalizują niecierpliwość, brak pewności siebie, a ona podświadomie szuka opanowanego pewnego siebie faceta.

Nigdy nie zakładaj ręki na rękę. To gest zamknięcia, a ty chcesz zachęcić ją do zbliżenia. Twoje ramiona mają być otwarte, gotowe ją przytulić.

A tu lekcja od Mistrza:


Dodał(a): ckm Piątek 24.08.2012