Jak pieścić kobiecą pupę - poradnik

Oto ultymatywny przewodnik po niezwykle erogennej części kobiecego ciała. Zostań mistrzem technik pieszczenia damskiego zadka. Przeczytaj, naucz się na pamięć i stosuj w praktyce. To działa! Artykuł ukazał się w magazynie CKM nr 02/2012.
iStock-147242959.jpg

Brytyjscy jajogłowi pytali heteroseksualnych panów, co najmocniej przykuwa ich uwagę, kiedy patrzą na kobietę. Okazało się, że głównie pośladki, a nie – jak można było spodziewać się – piersi. O, tak! Pupa, tyłeczek, dupeczka, kuferek lub, mówiąc bardziej po męsku, zad – to ta część ciała niewiasty, która kręci facetów najbardziej. Ale czy tylko facetów? Reporter CKM „poświęcił się” i po konsultacji z seksuologiem przetestował na licznych damach najlepsze sposoby pieszczenia zadka. Efekt był kolosalny, zadowolenie obustronne, orgazmy gwarantowane!

UDERZ
Mocny klaps na początek? Czemu nie? Twoja partnerka poczuje, kto rządzi w łóżku i albo zamieni się w potulną kotkę, albo powalczy z tobą o dominację. Pamiętaj, żeby uderzenie wymierzyć w środkową część pośladka. Znajdujące się tutaj mięśnie reagują bowiem tylko na naprawdę mocne bodźce. Warto później, dla kontrastu, tę pieszczotę przerywać czułymi pocałunkami, bo to jeszcze bardziej podgrzeje atmosferę.

GRYŹ
– Przez wiele lat obawialiśmy się, że pieszczenie damskiej pupy jest czymś niestosownym i nieprzyjemnym. Tymczasem dla kobiet to jedno z lepszych doznań – radzi dr Dulko. Postaraj się muskać jej pośladki zębami, lekko zasysając skórę. Skup się na okolicach lędźwiowo–krzyżowych, czułym punkcie na ciele kobiety. To doznanie sprawia, że mięśnie pupy na zmianę rozluźniają się i zaciskają, ćwicząc przed finałem, na który czekacie...

MASUJ

Chwyć w dłonie zewnętrzną część pupy, w okolicach ud, i lekko ją uciskaj. Następnie okrężnymi ruchami masuj, z każdym kolejnym okrążeniem zbliżając się do miejsca jej przecięcia. – Psychologiczna bariera przed seksem analnym powinna być oswajana powoli – mówi Dulko. Możesz subtelnie jednym palcem przeciągnąć wzdłuż rozdzielającej je granicy, tak by partnerka zorientowała się, do czego zmierzacie.

LIŻ
– To przyjemne zarówno dla ciebie, jak i dziewczyny, która, jeśli do tej pory spokojnie reagowała na to, co robisz, teraz na pewno się pobudzi. Gładź czubkiem języka lub, wedle uznania – penisem, okolice nad miednicą z prawej i lewej strony. Później, zbliżając się do upragnionego celu, postaraj się, by ruchy były coraz bardziej intensywne. Nie bój się „przetrzeć szlaków” i nawilżyć okolic intymnych śliną.

SZCZYP
W seksie ważny jest element zaskoczenia – mówi nasz ekspert. Postaraj się więc wybudzić partnerkę z przyjemnego „letargu” i uszczypnij ją. Wprawdzie reakcja na szczypanie jest bardzo indywidualna i trudno wskazać, gdzie partner ma szczypać kobietę, by zaspokoić jej oczekiwania, więc szczyp tu i tam, aż kochanka na chwilę obróci się w twoją stronę. Zanim przejdziecie do sedna, warto przecież wymienić kilka pocałunków.

NAWILŻ
Rozprowadź na dłoni odrobinę lubrykantu. Skup się na celu, do którego dążycie. – Między wejściem do pochwy a odbytem znajduje się wiele zakończeń nerwowych. To najbardziej erogenny element ciała kobiety – mówi Dulko. Zacznij od niewinnych pieszczot palcem, by zbadać grunt. Jeśli partnerce to się spodoba, muskaj te okolice penisem, sugerując, że możesz jej zaproponować coś więcej. Otwórzcie się na nowe doznania. Warto!

Artykuł ukazał się w magazynie CKM nr 02/2012

Dodał(a): CKM/ fot. istockphoto.com Sobota 23.02.2019