Co robić, kiedy ona schodzi na dół

Co robić kiedy ona zaspokaja cię ustami? Pamiętaj, że ty też bierzesz udział w akcji i jesteś w tym momencie najważniejszy. Bądź egoistą, ale bez przesady.

gł.jpg

Kiedy ona schodzi na dół, wcale nie znaczy, że musi cię doprowadzić. Może w pewnym momencie uznać, że nie podoba ci się to co robi. Nie stój, bądź nie leż z założonymi rękami – chyba że jesteś przywiązany do łóżka, to tylko pojęcz co jakiś czas – a daj jej znać jaką sprawia ci przyjemność.
mow.jpg

ODEZWIJ SIĘ CZASEM

Nie chodzi nam o prowadzenie dialogu w trakcie seksu oralnego, czy opowiadanie o swoim dniu. Z natury mężczyźni nie są zbyt gadatliwy, jednak kobiety wciąż nie mogą tego pojąć. Kiedy już partnerka robi ci dobrze, warto czasami powiedzieć jak jest ci dobrze, albo jeszcze lepiej rzucać sprośnościami. Zapytaj na przykład kto jest jej tatusiem, albo wyzwij od niegrzecznych dziewczynek. Ona może wtedy przyśpieszyć ruchy głową, albo wziąć twojego penisa po samo gardło.
zle.jpg

DAJ JEJ ZNAĆ, KIEDY ROBI COŚ ŹLE

Komunikacja międzyludzka nie opiera się jedynie na przekazach werbalnych. Równie ważny jest język ciała. Nie ma co liczyć, że ona będzie wiedziała od razu co lubisz. Możesz dawać jej subtelne znaki. Wystarczy lekko się przechylić, bądź przytrzymać jej głowę. Jeśli nie zrozumie o co ci chodzi, możesz wtedy powiedzieć wprost, czy chcesz szybciej czy wolniej, bądź żeby przestała używać zębów.
glo.jpg

POGŁASZCZ JĄ PO GŁOWIE

Zdecydowanie zasłużyła na nagrodę. Dlatego nie zapominaj, że zawsze możesz docenić ją delikatnym głaskaniem po głowie. Baw się jej włosami. W ten sposób subtelnie dasz jej znać, że robi to dobrze i jesteś zadowolony. Z drugiej strony jeśli coś jest nie tak, zawsze możesz pociągnąć ją za kłaki.
cyc.jpg

POBAW SIĘ BLIŹNIACZKAMI

Sonda

Jak wolisz?

Jest to idealny czas, aby dotknąć jej piersi. Pieść je, szczyp sutki i poczuj się jak niemowlak przy karmieniu. W tym momencie to twoje zabawki. Jednocześnie sprawiasz przyjemność również jej. Niech dziewczyna też coś z tego ma!

Kiedy już wystrzelisz możesz się przeciągnąć i zagaić dalszą rozmowę, na przykład pytając czy byłeś dobry. Tak, czy ty byłeś dobry, bo to przecież nie tylko jej zasługa, że doznałeś ekstazy. Również się napracowałeś, dlatego zrozumiała jest twoja chęć zostania pochwalonym.  

Dodał(a): Paweł Zieleń Czwartek 26.01.2017