Jak sprawdzić, czy ona jest dziewicą

Dylemat: jest dziewicą, czy nie? - frapuje mężczyzn od stuleci. Ale są niezawodne metody na sprawdzenie, czy masz do czynienia z uczciwą dziewczyną. Za skuteczność tych mądrości nie ręczymy, ale spróbuj - nic nie tracisz!
virgin.jpg
Ust koral

Lechici przyglądali się wargom sromowym. Najważniejszy jest kolor: jeśli są różowe, to dziewczyna jest czysta. Zabarwienie sinawe lub brunatne wskazuje, że wianek należy powiesić na kołku. Wielkość warg sromowych dopełnia diagnozy: duże charakteryzują rozpustnicę; niewielkie i słabo rozwinięte są ozdobą dziewic.

Złote runo
O czystości panny świadczą też włoski łonowe. Proste i jasnozłociste wskazują na to, że dziewczę stroniło od mężczyzn. Runo kudłate i ciemne sygnalizuje, że w tym piecu niejeden już palił. A im bardziej zmierzwione, tym częściej jego właścicielka oddawała się uciechom cielesnym.

Dumna pierś
Duże piersi i brunatne brodawki to sygnał, że dla tej pani dziewictwo to już wspomnień czar. Nieduży, skromniutki biust przypominający młodzieńczy trądzik - to dziewica jak malowanie!

Zaśpiewaj mi coś!
Pewną metodą sprawdzania, z kim masz do czynienia, jest próba głosu. Jeśli poproszona o recytację lub zaśpiewanie dziewczyna wydaje z siebie głos niski i chrapliwy - to ani chybi latawica. Panna, której głos jest wysoki i czysty, a brzmi jak dzwoneczki kryształowe - to wzór czystości.

Pszczoła prawdę ci powie
Grzesznicę zdradzi nawet nos. Miękkie skrzydełka sygnalizują, że dziewczyna jest „skonsumowana”. Podobnie, gdy jej oczy są matowe, a poci się jak zapaśnik stylu wolnego. Wszelkie wątpliwości rozwiewają pszczoły: jeśli rój owadów pożądli niebogę - jest grzesznicą!

Na łańcuszku...
Niektórzy badacze sprawdzają dziewictwo łańcuszkiem. Obcisły i cieniutki łańcuszek zakładają partnerce na szyję. Jeśli się zerwie, a szyja nabrzmieje, znaczy to, że dziewictwo to historia.

Wino prawdy
Do badań wykorzystaj właściwości wina. Chcąc sprawdzić dziewictwo, egzaminowaną posadź okrakiem na otwartej beczce trunku. Po pewnym czasie niech kandydatka chuchnie. Jeśli jej oddech trąci fermentującymi owocami, to znak, że ktoś jej używał.

Na to, by dziewczynę po prostu zapytać - nikt dotąd jakoś nie wpadł... 


Dodał(a): ckm Środa 03.12.2014