Kiedy myślałeś, że problemy z potencją mogą cię ominąć...

Problem zaburzeń erekcji dotyczy ponad 1,5 mln Polaków. Dowiedz się, skąd może się brać i jak się z nim uporać.

small problemy z potencją.jpg

Skąd biorą się problemy z potencją?

Nie będzie żadnym odkryciem, że potencja to temat szczególnie ważny dla mężczyzn. Gdy pojawiają się jakiekolwiek zaburzenia erekcji, wielu panów obwinia samych siebie, odczuwa wstyd i bezradność. Rzadko próbują doszukiwać się źródła problemu. A te mogą być naprawdę różne i wiązać się nie tylko z kłopotami zdrowotnymi, ale też z naturą emocjonalną, a nawet stylem życia. Poniżej przedstawiamy najczęściej występujące powody problemów z potencją, dzieląc je na trzy, kluczowe sfery.

Problemy z potencją mogą być związane z problemami ze zdrowiem, a zwłaszcza z:

– przerostem prostaty,

– cukrzycą,

– chorobami nerek,

– chorobami wątroby,

– urazami kręgosłupa,

– zaburzeniami natury neurologicznej.

Problemy z potencją mogą mieć również związek z problemami natury emocjonalnej. Mowa tu zwłaszcza o:

– stresie (związanym np. z problemami w pracy lub problemami rodzinnymi),

– problemach sercowych (związane np. z zawodem miłosnym lub rozstaniem).

To jednak nie koniec. Źródła problemów z potencją można także upatrywać w niekoniecznie poprawnym stylu życia. Zaburzenia erekcji może wywołać zwłaszcza:

– brak aktywności fizycznej,

– „siedzący” tryb życia (związany np. z wielogodzinną pracą przy biurku, spędzaniem wolnego czasu głównie przed telewizorem itp.),

– przemęczenie,

– nieregularny sen,

– niezrównoważona dieta,

– używki (np. nadużywanie alkoholu, nadmierne palenie itp.).

Choć rozpoznanie źródła problemu bywa trudne, warto dać sobie czas i skorzystać z konsultacji u lekarza specjalisty, którego pomoc może okazać się nieoceniona. To jednak nie koniec sposobów na problemy z potencją. Dalej wyjaśniamy, jakie działanie doraźne warto zastosować w leczeniu zaburzeń erekcji  bez względu na to, co leży u ich podstaw. 

Co pomoże na problemy z potencją?

W przypadku zaburzeń erekcji, całkowite odcięcie się od źródła problemu często bywa niemożliwe. Zwykle nie jesteśmy w stanie w mig pozbyć się problemów ze zdrowiem, czy z dnia na dzień zmienić stresującej pracy (nie mamy też gwarancji, że nowa sytuacja zawodowa nie będzie dla nas równie emocjonująca). Nawet, jeśli chodzi o zmianę stylu życia, sprawa nie jest tak prosta, ponieważ zaszczepienie w sobie nowych nawyków wymaga czasu i konsekwencji. Oczywiście należy zadbać o to, by krok po kroku oddalać się od głównej przyczyny problemu, ale jednocześnie skorzystać z doraźnej pomocy farmakologicznej, która znacznie przyspieszy działanie wszelkiego rodzaju kuracji i przywróci pewność siebie oraz sprawność seksualną.

Przykładem skutecznego farmaceutyku jest Eron Plus. To naturalny preparat przeznaczony dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji. Dwufazowa formuła, na którą składa się tabletka Eron Plus do codziennego stosowania oraz tabletka Eron Plus Before do stosowania na 2 godziny przed stosunkiem, to zdaniem 85 proc. mężczyzn najlepiej działająca formuła na rynku. Innowacyjny skład, bezpieczeństwo stosowania (wielokrotne testy i badania wykazały, że Eron Plus nie powoduje żadnych skutków ubocznych), przystępna cena, możliwość zakupu bezpośrednio od producenta oraz ogromna ilość pozytywnych opinii panów, którzy już skorzystali z preparatu, potwierdzają jego skuteczność. W dodatku, producent gwarantuje satysfakcję  jeśli nie jesteśmy zadowoleni z działania tabletek, możemy odesłać je do producenta w ciągu 90 dni od daty zakupu i otrzymać zwrot pieniędzy.

Warto cały czas poszerzać swoją wiedzę na temat zaburzeń erekcji oraz sposobów na radzenie sobie z tego typu problemem. Więcej informacji na temat tabletek na potencję – zwłaszcza na temat ich działania, cen itp.  znajdziesz na stronie internetowej https://suplementypro.pl/potencja/tabletki-na-potencje/.

Materiał promocyjny


Dodał(a): Izabela Popko Czwartek 28.11.2019