Które zawody zdradzają?

Przeprowadzono badania, w których sprawdzono jakie zawody najczęściej zdradzają. Pierwsze miejsce zaskakuje.

person-731479_640.jpg


W pracy spędzamy ponad 2000 godzin rocznie, co oznacza, że gdybyśmy chcieli wykonać całą robotę od razu, to musielibyśmy usiąść za biurkiem na ponad 83 dni. Pracujemy coraz więcej i dłużej, więc niewiele czasu pozostaje na życie poza biurem. Nic więc dziwnego, że wiele intymnych relacji nawiązuje się właśnie w miejscu zatrudnienia.

Brytyjski portal randkowy Victoria Millian, przeznaczony dla osób będących w związkach, które poszukują romansu, przeprowadził ankietę na grupie ponad pięciu tysięcy kobiet. Jej celem było ustalenie, jakie zawody zdradzają najczęściej. I chociaż profesje, które pojawiają się na liście raczej nie zaskakują, to ich kolejność już tak.

Którzy specjaliści najczęściej nie dochowują wierności? W odwróconej kolejności są to:

9. Prawnicy

8. Dziennikarze i ludzie związani z komunikacją: PR, reklama

7. Kelnerzy, barmani, DJ’e

6. Muzycy, modele, aktorzy, fotografowie

5. Sportowcy

4. Menagerowie

3. Lekarze i pielęgniarki

2. Piloci i stewardesy

1. Finansiści

Interesujące jest to, że nie podano, jak autorzy rozumieją zdradę, a to mogłoby mieć wpływ na wyniki sondażu. Trudno określić, gdzie kończy się niewinny flirt, a zaczyna zdrada, ponieważ w każdym związku będzie to oznaczało coś innego.

BBC donosi, że dla co drugiego mężczyzny całowanie nie jest oznaką niewierności, natomiast dla 73% kobiet bez zawahania nazwałoby to zdradą. Niemalże identyczne liczby pojawiają się w przypadku odpowiedzi na pytanie dotyczące cyberseksu. Jedynym aspektem, który nie budził wątpliwości u ankietowanych to pełny stosunek seksualny, który za brak lojalności wobec partnera uznało 91% kobiet i mężczyzn.

A czym dla was jest zdrada?


Sonda

Czym dla was jest zdrada?


Dodał(a): Adam Barabasz / fot. Pixapay.com Piątek 20.09.2019