Legion nagich Francuzek

400 zdjęć nagich paryżanek, które możesz podejrzeć w ich naturalnym środowisku. Bez większych przeróbek, bez ton pudru, bezpruderyjnie. Ethan Angus wie jak sprawić, by dziewczyny przed obiektywem poczuły się swobodnie i jak przekazać erotyczny klimat Paryża. Album pełen rozebranych modelek i amatorek.
hot pervy paris girls


Tym razem wydawnictwo Goliath, w najnowszym albumie Hot & Pervy Paris Girls,  próbuje nas przekonać do Francuzek. Zachwyty nad ich seksualnością i tajemniczością nie mają końca. Spece od kobiecego piękna z Niemiec zwracają uwagę na to, że obywatelki Francji nawet wykonując codzienne trywializmy wyglądają seksownie i godnie. Do tego dorzucają ich skłonność do kaprysów. Moment, moment...czy my tego skądś nie znamy?

Francuzki mają rzekomo szafy wypchane najseksowniejszą bielizną, ale nie kupioną w hipermarkecie. Dla nich istotną kwestią jest, by bez wierzchniego okrycia wyglądać co najmniej tak dobrze jak w nim. Uwodzicielskie, flirtujące, pewne siebie. Do tego naturalne i niewinne. Lub zgrywające niewinne, by dać się uwieść i sprowokować faceta do wykonania pierwszego kroku.

hot pervy paris girls

Udokumentowania ich piękna, naturalności i figlarności bez przesadzonego make upu i wymyślnych stylizacji podjął się Ethan Angus – Panamczyk mieszkający od drugiego roku życia we Francji. Początkowo zajmował się oprawą wizualną na planach filmowych, produkcją spotów reklamowych, by w 2006 roku odnaleźć swoje powołanie – fotografię. Robienie zdjęć uroczym paryżankom Ethan uznał za swoją życiową pasję. Doskonale go rozumiemy i podzielamy wizję sposobu na życie.

Album Hot & Pervy Paris Girls jest kolejną pozycją dla koneserów kobiecego piękna i, naszym zdaniem, najbardziej trafionym przewodnikiem po Paryżu. Zatem jeśli planujesz wyprawę nad Sekwanę, bądź oryginalny i zaopatrz się w ten album, by wiedzieć co, a przede wszystkim kogo musisz tam odwiedzić. Zakupy możesz poczynić tutaj: www.goliathbooks.com.
Dodał(a): gianni Czwartek 14.11.2013