Mężczyźni ją uwielbiają... do czasu. Uciekają, gdy dowiadują się, ile ma lat

Tiktokerka Princess April narzeka na brak powodzenia u mężczyzn, choć pod jej filmami pojawiają się tysiące adoratorów. Problem pojawia się w momencie, gdy okazuje się, że jest znacznie starsza, niż zakładali.
Zrzut ekranu 2022-09-06 o 22.08.57.png

W tym wypadku określenie "kobieta jest jak wino" sprawdza się w stu procentach. Zazwyczaj jednak uważamy to za coś pozytywnego. W praktyce jednak wychodzi na to, że jest różnie. Przykładem jest podejście facetów do Princess April.
"Mężczyźni nie chcą mnie, kiedy ujawniam im swój prawdziwy wiek"- poinformowała niedawno pod jednym ze swoich filmów. Fanów zdziwiło to wyznanie, głównie przez to, że pod jej nagraniami pojawiają się tysiące komentarzy od facetów, którzy deklarują wiele za możliwość umówienia się z Tiktokerką.

Kobieta urodziła się w 1978 r, czyli ma dokładnie 44 lata. Tiktokerka twierdzi, że w tym wieku nie da się już znaleźć odpowiedniego partnera przez to, że mężczyźni zwyczajnie tracą nią zainteresowanie. Podejrzewamy, że znalazłoby się wśród was kilku(nastu), dla których byłaby to nie bariera, a atut. 

CKM zawsze propagował myśl, że wszystkie kobiety są piękne i zasługują na wyjątkowe traktowanie. W tym wypadku również w pełni się pod tym podpisujemy. Tiktokerkę zapraszamy do Polski – tutaj z pewnością problem "braku zainteresowania" zniknie. Niestety jest haczyk – pojawi się dużo więcej zupełnie innych problemów. 


Dodał(a): redakcja / fot.: youtube, instagram Wtorek 06.09.2022