Wysokie loty

Myślałeś kiedyś o tym, żeby uprawiać seks w samolocie? Jeśli to zrobisz masz szansę dostać się do The Mile High Club (MHC) – klubu łączącego miłośników podniebnej ekstazy

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

WNIEBOWZIĘTA
Zawsze chciałam dostać się do tego kultowego klubu ludzi, którzy mają za sobą seks na pokładzie samolotu. Ale chciałabym zrobić to porządnie, więc miałabym do ciebie pytanie – muszę wywalać kupę kasy na bilet czy wystarczy np. zaliczenie młodego pilota szybowca z pobliskiego aeroklubu?
Rita
Jedynym warunkiem dostania się do The Mile High Club (MHC) jest uprawianie seksu na wysokości minimum 1,609344 kilometra. Jeśli więc tylko szybowiec posiada autopilota i osiągnie taki pułap, droga wolna! O ile nie zrazi was ilość miejsca mniejsza niż w Fiacie 126p.

NIEGRZECZNE
Byłem na Ibizie trzy tygodnie i spotkałem w tym czasie mnóstwo wyluzowanych lasek, które
nie ukrywały, że lubią się ru...ć. Sorki za to słowo, ale tak mówiły. Szczęka mi opadła, kiedy usłyszałem to pierwszy raz, jednak za dwudziestym to po prostu szedłem z panną na numerek. Ale po powrocie dopadła mnie smutna myśl: co się z tymi dziewczynami teraz wyrabia...
Beowulf z internetu
Stanowczo przesadzasz. Nie wszystkie używają takich brzydkich słów!

WATERWORLD
Moja dziewczyna nie ma nic przeciwko temu, abym ejakulował na jej twarz. Gdy jednak strzelę spermą w jej włosy, jest na mnie wściekła. Dlaczego?
Wacław
To wina fryzjera. Trwała ondulacja, kreatywny styling, farbowanie, koki i upięcia — to wszystko kosztuje dziś majątek, który ty niszczysz jednym głupim „strzałem”.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 25.04.2012