Milion dolarów za nasienie Vincenta Gallo?

Amerykański aktor, producent filmowy, kompozytor, reżyser, scenarzysta, wokalista i model - Vincent Gallo wystawił swoją spermę na sprzedaż. Wspaniały materiał genetyczny można nabyć za milion dolarów!

shutterstock_111987323.jpg

53-letni gwiazdor - Vincent Gallo dobrze wie, jak zarobić na swoich rozlicznych talentach i umiejętnościach. Pieniądze przynosi mu pisanie scenariuszy, gra w filmach, ich produkcja, reżyseria, komponowanie piosenek, śpiew i praca w roli modela, ale także seks i - od jakiegoś czasu - sprzedaż... spermy.

No dobra, może nie ma dowodów na to, że ktokolwiek zdążył się już skusić na zakup materiału genetycznego od tego pana, ale faktem jest, że na jego stronie internetowej znaleźć można ogłoszenie z takową ofertą. Celebryta wycenił wartość swojego nasienia na milion dolarów!

"Pan Gallo dostarczy spermę tyle razy, ile będzie potrzeba do pomyślnego zapłodnienia." - głosi oferta. W przypadku pierwszej nieudanej próby zapłodnienia In Vitro, nabywc będzie musiał jednak pokryć koszty kolejnych podejść.

"Istnieje 100% gwarancja, że dawcą spermy będzie pan Gallo, który jest wolny od picia alkoholu, narkotyków i chorób. Jeśli nabywca spermy wybiera naturalne zapłodnienie, obowiązuje dodatkowa opłata w wysokości 500 000 dolarów. Jednak po przedstawieniu szczegółowych fotografii nabywcy, pan Gallo może być skłonny do odstąpienia od dodatkowej opłaty za naturalne zapłodnienie. Ci z was, którzy znaleźli tą stronę bardzo dobrze zdają sobie sprawę z wielu talentów pana Gallo, i w związku z tym wiedzą jak ogromną wartość ma sperma pana Gallo. Jest utalentowany we wszystkich dziedzinach twórczych, był również świetnym sportowcem. Zdobył kilka nagród za grę w baseball, piłkę nożną i hokeja, odnosił sukcesy w wyścigach motocyklowych. Pan Gallo ma 177 cm i niebieskie oczy. Nie są znane żadne deformacje genetyczne w jego rodzinie i choroby wrodzone. Jeśli widzieliście film Brown Bunny, wiecie jaki potencjalny rozmiar genitaliów mogą po nim odziedziczyć jego synowie (20 cm po ojcu)."

Warunki umowy nie obejmują możliwości korzystania z nazwy Gallo. "Nabywca musi znaleźć inne nazwisko dla dziecka".


Dodał(a): BJ, fot. FameFlynet Środa 26.11.2014