Miss gej

Oto facet, którego chętnie bzyknąłby nie jeden HETEROSEKSUALNY mężczyzna…

Kevin Balot

…Dopóki oczywiście nie dowiedziałby się co rzeczona "postać" skrywa pod spódniczką. Kelvin Balot choć wygląda bowiem na naprawdę seksowną, rasową niunię, w rzeczywistości, jak dane personalne wskazują, jest facetem. Przynajmniej na razie.

Kevin Balot robi karierę w modelingu, a na swoim koncie ma wiele tytułów miss (nie tylko Miss Gay). Ostatnio np. zdobył koronę Miss International Queen 2012. Na jego wygląd ogląda się większość facetów na ulicy, a nawet ci, którzy znają jego „mały sekrecik”, jak np. niejaki Rigor Mortis, nie szczędzą sobie komentarzy w stylu „i would fuck him so hard! yes i'm a straight male” (to akurat zachwyt wyrażony pod wideo Kevina w serwisie Youtube).

Sam Kevin chyba czuje się kobietą i jest w trakcie zmiany płci. Na swoim Twitterze zamieszcza masę zdjęć, które naprawdę mogą wprawić w zdumienie…
balot.PNG
k balot.PNG
Jak widać powyższy transseksualista jest dumny ze swojego wyglądu. Pod ostatnim zdjęciem, na jego twitterze widnieje podpis: “Don't you wish your girlfriend was hot like me? Don't ya!”Czy twoja laska, jest atrakcyjniejsza od tego faceta?


Dodał(a): Jagoda, fot. Twitter Wtorek 06.11.2012