Nagie modelki zatrzymane w Turcji. Skandal w kraju

Jak widać, niektóre kobiety bardzo chętnie pokazują swoje wdzięki, nie zważając na to, że są w miejscu publicznym lub w państwie, gdzie ze względów kulturowych może to wywołać spory skandal.
modelkiii.png


Okazuje się, że ukraińskie modelki bardzo chętnie pokazują się bez ubrań i nie chodzi tutaj o sesje zdjęciowe dla znanych magazynów. Kobiety zaprezentowały swoje wdzięki na jachcie w pobliżu turystycznej miejscowości Fethiye w Turcji.

Chodzi dokładnie o sześć ukraińskich modelek, które na wspomnianym jachcie urządziły sobie rozbieraną sesję zdjęciową, a to wszystko w samym środku Ramadanu, ważnego muzułmańskiego święta. Na łodzi znajdowało się również dwóch mężczyzn.

Niedługo później śmiałe zdjęcia Rusłany Kowkowej, Weroniki Kurgan czy Diany Pogorelai znalazły się w mediach społecznościowych, a potem w tureckiej gazecie "Lider", co wywołało skandal. Sprawą zajęła się policja obyczajowa.

Modelkom nie pomogło wideo nagrane przez świadków zdarzenia, które trafiło do internetu, na którym widać nagie lub półnagie kobiety robiące sobie zdjęcia nawzajem. Jeden z obserwatorów cytowany przez portal "The Sun" stwierdził, że dwoje z uczestników rejsu "właśnie się kochało".Wiadomo, że ukraińskie modelki zostały zatrzymane przez policję, a następnie złożyły zeznania i zostały zwolnione. Jedna z uczestniczek rejsu Julia Vetrova, zamieściła nagranie, w którym powiedziała “lepiej nie robić nagich zdjęć w krajach muzułmańskich”.

Podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłym miesiącu w Dubaju. Grupa ukraińskich modelek zrobiła sobie grupową i nagą sesję zdjęciową na balkonie jednego z apartamentowców. Kobietom grozi kara więzienia do 6 miesięcy więzienia i grzywna w wysokości tysiąca funtów, co jest równowartością ponad pięciu tysięcy złotych.


Dodał(a): CKM.PL Piątek 07.05.2021