Najbardziej pożądane kobiety świata

Kanye West pewnie już szuka ankietowanych mężczyzn, żeby z nimi porozmawiać i bronić honoru żony. Zanim pojawią się doniesienia o morderstwach popełnionych przez rapera, sprawdźcie, czy jesteście jedynymi, którzy podkochują się w danej gwieździe.

Gdzie ukrywasz swoją listę celebrytek, z którymi chciałbyś wylądować w łóżku? I kto jest na pierwszym miejscu? Czy jest na niej Kim Kardashian West? Bo na liście wielu mężczyzn to właśnie ona zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce. Przynajmniej tak wynika z ankiety przeprowadzonej przez firmę Sleep Cupid.

Sleep Cupid to producent materacy. Firma zatrudniła grupę naukowców, którzy przepytali łącznie ponad 6 tys. mężczyzn i kobiet na całym świecie. Chcieli się dowiedzieć z kim ankietowani najchętniej by się przespali. Jak się okazuje u amerykanów prym wiedzie wspomniana żona Kanye Westa i George Clooney.

Mężczyźni ze Stanów Zjednoczonych wskazali dodatkowo Scarlett Johansson, Milę Kunis, Arianę Grande, Beyonce, Kaley Cuoco i Sofie Vergarę. A myśleliśmy, że jesteśmy oryginalni. Teraz przynajmniej wiemy, że nie tylko my chętnie wpuścilibyśmy do swojego łóżka wymienione panie.

Kobiety natomiast po Clooney'u wskazywały na Johnny’ego Deppa, Denzela Washingtona, Roberta Downey Jr., Leonardo DiCaprio i Matta Damona. Co ciekawe 13,4 % kobiet przespałoby się z Donaldem Trumpem. Wnioski do wyciągnięcia pozostawiamy wam. Nam się zdaje, że kręci je władza i pieniądze.


W Wielkiej Brytanii najwięcej mężczyzn chciałoby się przespać z Kate Middleton, Emmą Watson, Kelly Brook, Kierą Knightley, Charlotte Crosby, Kate Moss i Sienną Miller. Pochwalamy! Okazuje się, że mężczyźni mają naprawdę dobry gust.

To są najciekawsze wyniki ankiety. Dodatkowo Sleep Cupid opublikowało wyniki z Brazylii, Australii i Nowej Zelandii. Nazwiska jakie się na nich znalazły niewiele nam mówią, także nie będziemy ich komentować, ale chwycimy za komórę i zadzwonimy do Kim, żeby jej pogratulować. Po nagraniu seks taśmy to w końcu jedno z jej największych osiągnięć.  Dodał(a): Paweł Zieleń Środa 01.02.2017