Najlepsza praca świata - trener nagich dziewcząt

W skokach na trampolinie nie ma nic zadziwiającego. No chyba, że dziewczyny skaczą na niej... topless! Kiedy uzmysłowisz sobie, że trenuje je facet, będziesz zazdrościł mu tej roboty!

5t66t5r6yg5y5.png

Wyobraź sobie najlepszą pracę świata! Jeśli masz problem, mamy tu dla ciebie małą inspirację - materiał, w którym pewien mężczyzna opowiada o swojej robocie, polegającej na zajmowaniu się trenowaniem kobiet do mistrzostw świata w skokach na trampolinie. Pisaliśmy już, że skoki te odbywają się topless?


Lars, bo o nim mowa, to niepozorny gościu, którego zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo podopiecznych dziewcząt podczas ćwiczeń. A biorąc pod uwagę fakt, że trening na trampolinie odbywa się topless, robi się z tego całkiem interesująca historia. Zalety pracy Larsa na pewno możecie z resztą dopowiedzieć sobie sami - wszak falujące w biegu piersi to nic w porównaniu do tego, co można zobaczyć, kiedy dziewczyna skacze na trampolinie!Pomimo, że wszystko, co widzicie w powyższym wideo, zostało nagrane w 2012 roku na potrzeby kampanii społecznej, której celem jest walka z rakiem piersi, musimy przyznać, że gościowi trafiła się całkiem niezła fucha. Nawet jeśli trening trwał tylko tyle, co nakręcenie filmiku, Lars swoje zdążył zobaczyć i zbadać organoleptycznie. Jeśli mu za to zapłacono, koleś z całą pewnością miał jedną z najlepszych prac na świecie!

Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Wtorek 13.10.2015