Akademia Pana Seksa: Lekcja 2

Profesor Fajerski zaprasza na drugą lekcję. Jeśli wcielisz w życie wszystkie wskazówki, dostaniesz dyplom z wyróżnieniem.

strefy erogenne


23. Przekonaj się, jak podnieca kobiety zapach męskiego potu. Dobierz się do dziewczyny zaraz po powrocie z siłowni, joggingu czy gry w piłkę.

24. Spraw, by dziewczyna uzależniła się od smaku twego nasienia. Popraw jego smak, pijąc dużo niegazowanej wody mineralnej, białego wina, soku ananasowego oraz jedząc warzywa i sezam. Pamiętaj: palenie fajek, picie kawy, jedzenie czerwonego mięsa ma skutek odwrotny.

25. Podczas pocałunków ssij jej język, większość kobiet doprowadza to wręcz do szalonej rozkoszy.

26. Niedotlenienie winduje intensywność orgazmu na niespotykany poziom. Ale podduszanie podczas seksu to ekstremalnie niebezpieczna praktyka. Doskonałym substytutem jest zasłonięcie dłonią ust kochanki lub pozycja, w której ona będzie do góry nogami.

27. To stara prawda, że dla pań równomierne tempo penetracji jest o niebo lepsze niż olbrzymia szybkość. Nie czujesz rytmu? Kup metronom w najbliższym sklepie ze sprzętem muzycznym.

28. Pamiętaj o niedocenianym afrodyzjaku, czyli muzyce! Według badań Durexa kobiety najbardziej lubią soul, pop i rock, za nimi plasuje się dance, rap i techno. Zapomnij natomiast o heavy metalu, bluesie i reggae.

29. O ile u facetów strefy erogenne znajdują się na ledwie 2—3 proc. powierzchni ciała, to u kobiet jest to ponad 15 proc. Pamiętaj więc — nie samą łechtaczką kobieta żyje. Dla ponad 90 proc. pań erogennym numerem 2 jest szyja!

30. Bierz ją w aucie! Nawet 70 proc. kobiet fantazjuje na temat numerka w samochodzie. A więc jazda!

31. Komplementuj kobietę i mów, że ją kochasz. Zdaniem seksuologów zwiększa to o 87 procent szanse na zaciągnięcie jej do łóżka, a już podczas seksu podnosi o ponad 60 procent szansę, że ona zrobi dla ciebie absolutnie wszystko.

32. Pamiętasz, jak w filmie „Rybka zwaną Wandą” Jamie Lee Curtis szczytowała na dźwięk rosyjskich słów? Kobiety naprawdę podniecają obcojęzyczne zwroty. Naucz się kilku zdań po rosyjsku czy arabsku i przetestuj je podczas randki.

33. Nie każdą kręcą romantyczne zwroty. Aż 67 procent pań lubi w trakcie seksu pieprzne rozmowy. Kup „Słownik polskich przekleństw i wulgaryzmów” i wyryj go na blachę. Ambitnym polecamy „Ośmiojęzyczny słownik wyrazów brzydkich i zwrotów dosadnych”, dzięki któremu zwymyślasz ją po polsku, angielsku, niemiecku, francusku, włosku, hiszpańsku, słowacku i rosyjsku.

34. Daj jej kilka orgazmów pod rząd. Po pierwszym szczytowaniu kobieta pozostaje długo pobudzona, jej strefy egorenne są bardzo rozgrzane. Stąd drugi orgazm osiąga wiele łatwiej niż pierwszy.

35. Skłoń ją, żeby ssała i pieściła twoje sutki. Większość pań ignoruje te części męskiego ciała, a to błąd. Dlaczego? Spróbuj, a będziesz wiedział.

36. Jako facet jesteś wzrokowcem. U niej to, co najważniejsze w seksie, odbywa się w głowie. Dlatego kobiety wręcz uwielbiają kochać się z zasłoniętymi oczami. W ten sposób dostają dużą dawkę podniecającego niedopowiedzenia.

37. Twoja pani ma czym oddychać? Spróbujcie seksu hiszpańskiego (cinepimastria), czyli ruszania penisem między naoliwionymi piersiami. Uwierz — dziewczynę podkręci to niemal tak jak ciebie.

38. A może ruchy frykcyjne między ściśniętymi pośladkami lub udami kobiety (tzw. coitus femoralis) albo pod jej naoliwioną pachą (coitus in aksila)?

39. Skorzystaj z komórkowej technologii 3G: przeprowadź z dziewczyną wideokonferencję, podczas której oboje będziecie się masturbować. Przekonacie się, dlaczego w XXI wieku cyberseks zyskuje na popularności.

40. Jej sutki nie służą wyłącznie do ssania! Pieść je kostkami lodu. Do tego zastosuj dmuchanie na przemian zimnym i ciepłym powietrzem z ust.

41. Kup słuchawkę prysznicową z regulacją wody (koniecznie z opcją cienkiego, mocnego strumienia) i pobaw się w ten sposób jej łechtaczką.

42. Wypożycz film „Sidła miłości”, zobacz, jak Madonna i Willem Dafoe bawią się gorącym woskiem. Kup świece — najlepiej stearynowe, bez chemicznych dodatków zapachowych (powodują podrażnienia skóry) i rozpal partnerkę.

43. Zwiąż ją! Kobieta nosi w sobie pierwiastek masochistyczny, więc zabawy w krępowanie powinny ją podniecić. Nie musi to być hardkorowe skuwanie stalowymi kajdankami albo konopnym sznurem. Przywiąż kobietę do ramy łóżka, używając np. jej jedwabnych pończoch.

44. Jaki błąd popełniają faceci podczas oralnego zaspokajania kobiet? Używają głównie czubka języka. A one ubóstwiają, gdy liżesz je jak największą powierzchnią tego narządu.


ODROBIŁEŚ PIERWSZĄ LEKCJĘ?

Nasz autor, red. Klaudiusz „Pan Seks” Fajerski, korzystał m.in. z książek: dr A. Stanway „Masaż erotyczny”, I. Denchasy „Sztuka seksu oralnego”, M. Anand „Sexual Ecstasy: The Art of Orgasm”, P. Spurr „Naughty Tricks and Sexy Tips: A Couple’s Guide to Uninhibited Erotic Pleasure”
Co one na to?Dodał(a): Klaudiusz Fajerski Piątek 12.08.2011