O seksie w tych miejscach fantazjują niewierne kobiety

Romans sam w sobie jest ekscytującym przeżyciem, ale niewierne żony i partnerki (podobnie zresztą jak niewierni faceci) często chcą dodać mu jeszcze więcej dreszczyku emocji przez seks w różnych dziwnych miejscach.
iStock-938628012.jpg

Zdrada to ogólnie niezbyt dobra rzecz, ale z pewnością nie można o niej powiedzieć, że nie jest ekscytująca. Świadomość, że uprawia się zakazany seks połączona ze strachem, że zostaniesz nakryty podczas tej czynności, dostarcza takich ilości adrenaliny, że nurkowanie z rekinami wydaje się spacerkiem w parku. 

Nic więc dziwnego, że niewierni partnerzy lubią fantazjować o najbardziej hardkorowych miejscach, w których mogliby dostarczyć  sobie najsilniejszych wrażeń płynących z zakazanego bzykania. Tym razem zajmiemy się fantazjami niewiernych kobiet, a konkretnie – 3,5 tys. użytkowniczek Victoria Milan, serwisu dla ludzi szukających skoku w bok. Przepytane panie wytypowały żelazną dziesiątkę niecodziennych lokalizacji na gorących romans, które spędzają im sen z powiek. Ty bierz do ręki kajecik i notuj:

  1. Winda – 19 proc. odpowiedzi
  2. Przebieralnia – 15 proc.
  3. Hotel – 14 proc.
  4. Biuro – 13 proc.
  5. Pociąg (byle nie PKP! – red.) – 10 proc.
  6. Samolot – 9 proc.
  7. Plaża – 8 proc.
  8. Samochód – 7 proc.
  9. Kino – 3 proc.
  10. Plener – 2 proc.


Dodał(a): CKM.PL Piątek 31.03.2023