Orgazm do bólu

Co zrobić, gdy po orgazmie boli głowa, jak poderwać dziewoję oraz czy istnieje coś takiego jak masturbacja w nadmiarze?

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

ORGAZM DO BÓLU
Zawsze po masturbacji bardzo boli mnie głowa. Początkowo myślałem, że to od tego, iż zaspokajam się w łazience przed lustrem (jednocześnie kręcąc to wszystko na wideo). Ale nawet gdy teraz gaszę światło i nie używam kamery, to też bardzo cierpię. Na głowę, oczywiście.
Zbolały
Podejrzewam, że te bóle głowy mają związek z twoimi brudnymi myślami. Masturbując się, nie myśl zatem o seksie, ale o czymś pięknym, wzniosłym – np. o ramówce nowego kanału TVP Kultura. A teraz na poważnie – jeśli bóle głowy występują tuż po orgazmie, mogą one mieć swą przyczynę w nadciśnieniu tętniczym, a to choroba – czyli poważna sprawa. Udaj się zatem do lekarza, a on przepisze ci odpowiednie leki.

HASŁO NA BABY
Czy jest jakieś hasło, słowo, zdanie klucz (np. jak owo słynne „Sezamie, otwórz się!”), dzięki któremu nieznajomą dziewczynę od razu i bez wysiłku zaciągnę do łóżka? Bo wiesz, chodzi o to, że jestem zbyt leniwy na spacery przy księżycu.
Ares22
Bez żadnego wysiłku? Każdą? Do łóżka? Bez księżyca? Chyba oszalałeś! Pamiętaj, że kobiety (z nielicznymi wyjątkami) nie reagują np. na zaproszenie: „Witaj mała, chcesz mnie wypierdolić?”. Na „miłoszowym” Uniwersytecie Berkeley (USA) przeprowadzono badania, podczas których atrakcyjny mężczyzna zadawał takie właśnie pytanie dziewczynom, a jego koleżanka, niespotykanie piękna kobieta, podobnie pytała młodych mężczyzn. Wyniki? Tylko 7 procent kobiet zgodziło się na taką formę podrywu. Natomiast na pytanie „Witaj mały, chcesz mnie wypierdolić?” odpowiedziało pozytywnie aż 69 procent facetów. Co z tego wynika? Ano to, że musisz kobiety traktować tak jak twój dziadek lub ojciec (chyba że ten był hippisem). Najlepszym sposobem jest po prostu staroświeckie zaproszenie dziewczyny na kolację, do kina, a jak jesteście w jakiejś tanc-budzie, zapytaj ją po ludzku: „Zatańczysz ze mną?” lub „Czy mogę coś zaproponować do picia?”.

SKUTKI MASTURBACJI
Mam bardzo dręczące mnie pytanie. Masturbowałem się około 3-4 razy dziennie przez jakieś 4-5 lat. Czy to mogło źle wpłynąć na mój organizm? Czy mi to zaszkodziło?
Miki
A dlaczego miało zaszkodzić? Kiedyś straszono, że onanizm grozi ślepotą. Skoro udało ci się włączyć komputer, zalogować do sieci i wysłać ten mejl, zakładam, że nie tylko nieźle widzisz, ale też prawdziwych problemów nie masz.


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 02.07.2012