Ostre randkowanie w sieci – jakie typy dziewczyn możesz tam spotkać?

Dobrze wiemy, że większość portali randkowych to strata czasu, zwłaszcza jeśli zakładasz na nich konto z wiadomego powodu. Tymczasem my sprawdziliśmy taki serwis, w którym nikt nie szuka bratniej duszy, bo cel jego istnienia jest jeden: seks. Na jakie dziewczyny możesz natrafić w takim portalu?
Projekt bez tytułu.jpg

Chodzi o portal Datezone.com, na którym założyliśmy sobie konto, żeby sprawdzić, jak wygląda naprawdę pikantne randkowanie w sieci. Doskonale wiedzieliśmy, że nie jest to miejsce dla grzecznych dziewczynek, więc nie spodziewaliśmy się tam takich znaleźć. I nie znaleźliśmy, bo wstydliwość i pruderia to słowa obce użytkownikom tego serwisu.

Natrafiliśmy za to na kilka typów dziewczyn z bardzo precyzyjnie określonymi preferencjami seksualnymi. Słowem: do wyboru, do koloru, dla każdego coś dobrego. Na kogo więc możesz trafić na Datezone.com?

1. Domina/uległa – czyli dziewczyny z obu biegunów seksualnej subordynacji. Znajdziesz tam zarówno kobiety, które bardzo chętnie pokażą ci, gdzie twoje miejsce w sypialni (pod obcasem jej skórzanych szpilek), albo takie, które chcą byś ty wskazał im to miejsce (zgodnie z upodobaniem). Jeśli jesteś fanem BDSM, to gratulujemy, właśnie trafiłeś do raju.

2. Zabawy w grupach – zawsze wolałeś geometrię łóżkową od matematycznej? W takim razie na Datezone.com będziesz mógł poszaleć. W trójkątach, czworokątach i innych wielokątach. I to w najróżniejszych konfiguracjach liczbowych i płciowych.

3. Dogging – czyli seks w miejscu publicznym. Jeśli lubisz patrzeć czy inni patrzą, to z pewnością znajdziesz amatorkę podobnych zabaw. Park, plaża, las? Co tylko chcesz.

4. Przyjaciele z bonusem – oczywiście znajdziesz tam też laski, które nie szukają żadnych spektakularnych fajerwerków. Zależy im tylko na regularnych relacjach seksualnych. Higienicznych, częstych i co najważniejsze – niezobowiązujących.

5. Seks to teatr – kto powiedział, że seks można uprawiać tylko nago? Można to przecież robić w przebraniu lekarza/pielęgniarki/policjanta/sprzątaczki, realizując przy okazji najskrytszą fantazję związaną z odgrywaniem ról. Dla amatorów teatru w sypialni też się coś znajdzie.

To były typy dziewczyn, które najczęściej udało nam się spotkać w serwisie Datezone.com. Jeśli chcesz przeczytać więcej o samym portalu oraz o procesie zakładania w nim konta i wyszukiwaniu partnerów odsyłamy TUTAJ.

To zaledwie początek. Co nam wyszło, kogo spotkaliśmy, jak poszły nam seksualne randki…? Tego dowiecie się z najnowszego numeru CKM (numer wrześniowy), który w kioskach już 24 sierpnia.

Dodał(a): CKM/ fot. materiały prasowe, istockphoto.com Czwartek 16.08.2018