Palenie zmniejsza rozmiar penisa!

Mamy kolejny (i to całkiem niezły) powód przemawiający za rzuceniem papierosów! Otóż okazuje się, że regularne palenie zmniejsza penisa i to całkiem zauważalnie!
shutterstock_296089523.jpg
Choć od dawna wiadomo, że papierosy są bardzo niezdrowe i powodują mnóstwo chorób (także tych śmiertelnych), palaczom ciężko jest przemówić do rozsądku i nakłonić ich do rzucenia tego parszywego nałogu. Tymczasem obok ryzyka utraty zębów w okolicach 60-tki, czy po prostu zachorowania na raka, palenie powoduje jeszcze jedną bardzo poważną sprawę. Otóż okazuje się, że zmniejsza ono rozmiar penisa! Brzmi przerażająco? To prawda!

Z badań Boston University wynika, że regularne palenie papierosów może powodować zmniejszenie wielkości prącia w wyniku uszkodzenia naczyń krwionośnych i tkanek penisa. Okazuje się, że na przestrzeni życia (a konkretnie przez 15 lat jarania) członki palaczy maleją o około jeden centymetr! I choć największe niebezpieczeństwo w tym zakresie czyha na mężczyzn, którzy rozpoczęli palenie w okresie wczesnej dorosłości, na "kurczenie się" interesu narażeni są właściwie wszyscy przedstawiciele płci męskiej, którzy sięgają po papierosa! Dzieje się tak ponieważ nikotyna zwęża światło naczyń krwionośnych, a penis pozbawiony dopływu świeżej, dotlenionej krwi się zmniejsza.

Wydaje nam się, że taki argument jest wystarczający, żeby rzucić palenie, ale jeśli nie, przypominamy także, że fajki są także potencjalną przyczyną impotencji, zmniejszenia libido i zaburzenia erekcji, a także wielu innych problemów zdrowotnych.Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Wtorek 29.09.2015