Panna młoda w negliżu

A może niecodzienna sesja ślubna?
panna młoda.jpg
Azjaci nie przestają nas zadziwiać. Wymyślili już ekskluzywne pogrzeby dla swoich zwierzątek i automaty z brudną bielizną dla ulicznych fetyszystów, a teraz z kolei opracowali nowy trend weselny, czyli fotografowanie panien młodych nago, w związku z czym, chińskie kobiety jedynie w welonach i z bukietami kwiatów w dłoniach, na masową skalę szczerzyły zęby do aparatów.
Oczywiście, w żadnym wypadku nie krytykujemy tego pomysłu (o ile tylko rzeczona panna młoda faktycznie jest młoda i wagowo nie przypomina orki)  – w końcu gołe baby to nasza największa pasja – istnieje tylko jeden drobny szczegół, przesądzający o tym, że nie polecimy wam tej nowej chińskiej tradycji… Otóż wiele roznegliżowanych zdjęć, w pełnej okazałości i trybie natychmiastowym trafiło, zamiast do szuflady z pamiątkami - jak to było w planach, do internetu.
Podstępni i chciwi fotografowie szantażowali nowożeńców i zemścili się na tych, od których nie dostali pieniędzy. Część par zawiadomiła policję… A cycki panny młodej obiegły caaaaałyyyyy świat.

Dodał(a): Jagoda Piątek 28.09.2012