Partnerka nieidealna

Serce nie sługa, a miłość jest ślepa. W teorii. W praktyce, czasem miewacie ochotę stuningować swoje damy serca...

dr_housex.jpg

Odwiedź nasz fan page na Facebooku

KOBIETA Z WĄSEM
Mam cudowną kobietę i wszystko się między nami doskonale układa. Jedyną wadą naszego związku jest to, że moja ukochana ma drobny feler – ma zarost na twarzy. No, nie ma jeszcze brody, ale wąsy całkiem pokaźne. Koledzy robią po pijaku głupie uwagi i jest mi przykro. Twierdzą, że muszę ją ogolić. Czy mają rację?
Bogdan z Warszawy
Bogdanie, jeszcze nie czyń tego. Skieruj swą panią do lekarza. Jej zarost ma z pewnością podłoże hormonalne i odpowiednimi lekami można temu zaradzić. Dopiero gdy nie pomogą idź z nią do fryzjera.

EGOISTKA
Moja dziewczyna często zrzuca mnie z siebie podczas seksu, odwraca się na bok i szybko zasypia. Zauważyłem, że ona zawsze ma orgazm, a ja coraz częściej obchodzę się smakiem.
Nienasycony
Twoja dziewczyna to egoistka, a może nawet ekstremalnie wojująca feministka! Musisz z nią szczerze o tym porozmawiać. Jeśli rozmowa nic nie da, pamiętaj, że kobiety lubią zdecydowanych, asertywnych mężczyzn. Gdy znów porzuci cię „w pół drogi”, weź jej dłoń i włóż w nią swego członka. Niech twa wyzwolona kobieta przynajmniej w ten prosty, „chłopski” sposób się tobie odwzajemni! Przecież seks musi sprawiać przyjemność również tobie!

MIŁOŚNICZKA ZWIERZĄT
Niedawno poznałem dziewczynę i raczej dobrze się między nami układa. Ona jednak ma małego pieska, cziłałę, a moi koledzy mówią, że takie kundle mają tylko psychopatki i wariatki.
Olek z Olkusza
Bzdury. Psychopaci i wariaci, jak powszechnie wiadomo, mają kota.


Dodał(a): Siostra Przełożona Wtorek 28.08.2012