Penis kameleon

Raz większy, innym razem mniejszy… Co zrobić kiedy twoja kuśka ciągle przechodzi metamorfozę? Penis kameleon!

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

PENIS KAMELEON
Mam problem ze swoim ciągle zmieniającym się penisem. Wydaje mi się, że raz jest większy, a potem znowu mniejszy. Raz grubszy, a później chudszy. Jednego dnia w stanie erekcji skręca w prawo, a już kilka dni później w lewo. Często zwisa mu główka, a żołądź coś mu słabo błyszczy. Czy pomożesz?
Leon z Tczewa
Nie, bo to wszystko wydumane problemy. Męski penis ma to do siebie, że się zmienia. Ponoć z wiekiem, pod wpływem grawitacji, wydłuża się. Ja w to jednak nie wierzę.

STARA MNIE JARA
Mam 25 lat i niewielkie doświadczenie z kobietami. Być może wynika to z tego, że unikam wulgarnych i agresywnych dziewcząt w swoim wieku. Brzydzą mnie. Podniecają mnie natomiast kulturalne, starsze panie, a najbardziej moja 65—letnia sąsiadka, pani Zosia, z którą udało mi się już zaprzyjaźnić. Chodzimy razem na spacery, do restauracji, teatru, opery i kina. Chcę się jej oświadczyć. Czy sądzisz, że będziemy szczęśliwą rodziną (różnica wieku)?
Ostatni Romantyk
Romantyku! Wiek jest rzeczą względną. Są osoby, które mają 18 lat, a wyglądają, jakby były już na emeryturze. I odwrotnie. Twoje zauroczenie starszą i jak podejrzewam, atrakcyjną kobietą nie jest zatem niczym nadzwyczajnym. Jednak twoja fascynacja wyłącznie emerytkami nie jest zupełnie normalna. Przecież z kimś takim jak twoja pani Zosia nigdy nie założysz rodziny i nie spłodzisz dzieci, co jest celem życia człowieka.

PYTANIE
Chciałbym wiedzieć, czy poza listownym odpowiadaniem na pytania czytelników CKM
zajmujesz się także udzielaniem prywatnych lekcji? Interesuje mnie seks
. Sznurbart ze Szczecina
Nie zajmuję się korepetycjami. Brak mi cierpliwości i przygotowania pedagogicznego.

Podkręć atmosferę w sypialni - seksowne gadżety!


Dodał(a): Siostra Przełożona Niedziela 29.07.2012