Dildo vs wibrator

Dildo a wibrator. Sztuczny penis, muzykalna pochwa i śpiąca królewna – o tym będzie dzisiaj. Seks porady waszej ulubionej Siostry Przełożonej!

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

SZCZEGÓŁ
Jaka jest różnica między wibratorem a tzw. dildo?
Nestor z Radomia
Dildo to imitacja penisa. Ten prosty przyrząd przyczepiany bywa do specjalnej uprzęży, którą można się opasać. Często z takiego urządzenia korzystają lesbijki lub pederaści. Natomiast wibrator to nierzadko skomplikowana konstrukcja mechaniczna - wibruje, zwija się, bulgocze, dygocze, świeci, piszczy i wydziela ciepło.

SYMFONIA DŹWIĘKÓW
Gdy uprawiam seks przedmałżeński z narzeczoną, jej pochwa tak silnie wilgotnieje, że mój penis wyślizguje się z niej. Gdy go ponownie do rzeczonej pochwy wprowadzam, wydobywają się z niej różne nieprzyjemne dźwięki, które przypominają, za przeproszeniem, pierdzenie. Czyja to wina? Wspomnianej pochwy czy wymienionego wyżej penisa?
Mecenas z Warszawy
Szanowny panie mecenasie! Proszę nie oskarżać ani pochwy, ani też penisa. Podczas ruchów frykcyjnych do pochwy dostaje się powietrze, które musi się z niej jakoś potem wydostać. Stąd owo„prykanie”. Może pan uniknąć tego „efektu specjalnego”, nie wyjmując podczas stosunku swego członka z pochwy narzeczonej.

ŚPIOCH
W łóżku jestem megamacho. Wszystkie laski mnie chwalą. Ale po seksie natychmiast zasypiam i to się dziewczynom nie podoba.
Karol z Kalisza
Ciesz się, że możesz zasnąć, bo ponad 50 procent facetów po seksie musi wracać do domu.


Dodał(a): Siostra Przełożona Piątek 11.05.2012