Penis w niebezpieczeństwie

Bądź czujny i ostrożny na każdym kroku! Okazuje się, że wypadki, w których może ucierpieć męskie przyrodzenie mogą przytrafić się absolutnie zawsze i wszędzie

Penis

NOŻOWNICZKA
Jaka jest najsłynniejsza penisowa zbrodnia w historii? W 1993 r. Lorena Bobbitt odcięła przyrodzenie swojemu śpiącemu mężowi, Johnowi Wayne'owi przy pomocy noża kuchennego. Następnie wsiadła do samochodu i wyrzuciła penisa przy drodze. Wacek został znaleziony, przyszyty podczas 9,5-godzinnej operacji a John został... aktorem porno. Takie happy endy tylko w USA!

BOISKO WE KRWI

Gdy Czawdar Jankow, bułgarski piłkarz, grający w niemieckiej Bundeslidze, strzelił gola w ważnym spotkaniu, z radości doznał wzwodu. Niestety, w tej samej sekundzie jeden z obrońców podstępnie podstawił mu nogę. Czawdar upadł tak nieszczęśliwie, że odłamał sobie kilka centymetrów penisa.

DAMSKA ZABAWKA
W amerykańskim stanie Arizona pewien mężczyzna stracił penisa, gdy w sklepie spożywczym przypadkowo wypaliła broń, którą bawił się w kieszeni. Dodatkowym wstydem dla Jankesa było to, że pistolet należał do jego dziewczyny i miał różowy kolor.

SEKRETARKA SAMOCHODOWA

Pewna oddana sekretarka z Singapuru postanowiła zrobić laskę szefowi w jego samochodzie, na firmowym parkingu. Niestety, podczas tego sprawiania przyjemności przełożonemu, w tył pojazdu wjechał samochód dostawczy. Efekt? Całkowicie odgryziony penis i dodatkowe problemy – całe zajście obserwował prywatny detektyw, zatrudniony przez męża sekretarki.

KRWAWY STOLARZ
Czy doświadczony stolarz może zrobić sobie krzywdę podczas banalnego montażu mebli w domu swojej mamusi? Okazuje się, że tak. Dowodzi tego przykład 54-latka z angielskiego Wantage, który wielkim i ostrym nożem stolarskim trafił nie w płytę meblową, lecz własny nabiał.

KWIAT W WAZONIE
Romantyzm niejedno ma imię. Pewien zakochany facet postanowił podarować dziewczynie kwiat włożony w... swoją cewkę moczową. W tym celu wykorzystał  rosnącą w ogrodzie pelargonię. Niestety, ów kwiat ma łodygę pokrytą ostrymi włoskami, które wbiły się wewnątrz penisa, wywołując straszliwy ból i uniemożliwiając wyjęcie kwiatka. Udało się to dopiero chirurgom.

POMOC PTAKOM

Miłość do zwierząt nie zawsze popłaca. Przekonał się o tym pewien Kanadyjczyk, budujący w swym ogrodzie schronienie dla kosów. Pech i nieostrożność sprawiły, że w pewnym momencie przybił swojego Wacka do drewna wielkim gwoździem, wystrzelonym z gwoździarki. Na pogotowie musiał zgłosić się z domkiem dla ptaków... przybitym do ptaka.

ZABAWY ĆPUNA
Jeden z mieszkańców Nowego Jorku, kochający zabawę i nielegalne używki, dostał nauczkę do końca życia. Amerykanin postanowił sprawdzić, jaką jazdę będzie miał po wstrzyknięciu sobie w penisa kokainy. Jak skończył się ten narkotyczny eksperyment 34-latka? Bardzo silną infekcją, która doprowadziła do amputacji dziewięciu palców, obu nóg i całego penisa.

TARTAK
Pewien 30-latek pracujący w jednym z australijskich tartaków zamyślił się tak bardzo, że jego penis nadział się na wirujące ostrze pracującej piły tarczowej. Pechowca przetransportowano do szpitala w mieście Adelajda, gdzie lekarze doprowadzili jego penisa do stanu jako takiej używalności.

Poznaj opinię kobiet o seksie w serwisie MilionKobiet.pl


Dodał(a): Alex DeLarge Poniedziałek 26.09.2011