Po tym czasie kobietom w związku nudzi się seks

Mamy dla ciebie bardzo złe wieści. Nowe, bardzo nieprzyjemne badania wskazały konkretny czas, po upłynięciu którego seks w związku zaczyna się nudzić kobietom. I dzieje się tak szybciej niż myślisz.
iStock-507250888.jpg

Permanentny ból głowy twojej partnerki w sypialni może oznaczać dwie rzeczy: albo ma poważne problemy zdrowotne i powinieneś zapisać ją na prześwietlenie czaszki i rezonans magnetyczny, albo seks z tobą najzwyczajniej w świecie przestał ją kręcić i teraz, niczym tonący brzytwy, chwyta się każdej możliwej wymówki, byle tylko nie musieć się z tobą bzykać.

W obu przypadkach masz poważny problem, ale tylko w tym drugim jesteś czemuś winien (no chyba że każdej nocy napromieniowujesz czymś jej czaszkę, gdy już śpi). Jak bowiem pokazują badania przeprowadzone na Southampton University na grupie 11508 osób, kobiety w długoletnich związkach tracą zainteresowanie seksem ze swoim partnerem już… po jednym roku.

Przyznało to aż 34 proc. badanych kobiet, przy czym odsetek facetów już po roku znudzonych bzykaniem ze swoją partnerką wynosił jedynie 15 proc. Znudzenie oznacza też, że kobieta będzie bardziej skłonna do zdrady lub całkowitego zerwania.

Dzieje się tak z bardzo prostej i oczywistej przyczyny. Kobietom brakuje dreszczyku emocji i efektu „nowości”, „świeżości”. Podczas gdy dla facetów seks jest po prostu seksem, kobiety co jakiś czas potrzebują nowych doznań, podniet i urozmaiceń. Czyli klasyczny powód.

Dlatego musisz obudzić w sobie kreatywność i nie spoczywać na laurach, gdy już raz zdobędziesz kobietę. Je trzeba zdobywać na okrągło. A gdyby brakowało ci pomysłów, jak urozmaicić wasze życie erotyczne, to możesz zapoznać się z naszymi poradnikami, które znajdziesz tutaj.


Z TĄ LASKĄ CHĘTNIE BYŚ POEKSPERYMENTOWAŁ

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Wtorek 19.09.2017