Polacy stworzyli suplement diety poprawiający smak nasienia

Zapach twojego nasienia powstrzymuje twoją partnerkę przed seksem oralnym? Albo odwrotnie – ty nie dzierżysz zapachu pochwy swojej kobiety? Polacy znaleźli rozwiązanie tego problemu.

Smak nasienia zależy od wielu różnych czynników. Głównie od stanu zdrowia, przemiany materii, higieny oraz diety. A w większości przypadków – głównie od diety, bo np. ostre i smażone potrawy, albo ryby pogarszają smak spermy, natomiast ananasy czy kiwi – polepszają.

Polski start-up Brolife postanowił jednak pomóc wszystkim Polakom, by ci nie musieli rezygnować ze swoich ulubionych potraw, ale by też nie musieli męczyć się ze źle pachnącymi i smakującymi wydzielinami z ich części intymnych – i w efekcie, by nie cierpiało ich życie seksualne.

Wspomniany start-up stworzył więc suplement diety o nazwie BeLove, który w założeniach ma poprawiać smak nasienia oraz wydzieliny z pochwy. I w przeciwieństwie do innych suplementów – podobno działa. A tak przynajmniej twierdzi współzałożyciel firmy Krzysztof Małysz, który w wywiadzie dla portalu „mam biznes” mówił, że produkt był testowany przez pracowników start-upu i ich znajomych.

Jak można wyczytać na stronie internetowej firmy, jej produkt BeLove jest całkowicie naturalny i składa się jedynie z trzech składników: bromelainy (naturalnie występującej w ananasach), cynamonu cejlońskiego oraz trawy pszenicznej. I właśnie to ma sprawić, że wasze nasienie i wydzielina z pochwy waszej partnerki będą smakować jak owocowe żelki. Czy tak będzie rzeczywiście – musicie już przekonać się sami. 


ZOBACZ TEŻ:Powtarzamy to od dawna, a one nie wierzą

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 13 stycznia 2017


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/brolifepl/ Środa 20.09.2017