Powstały naprawdę najmniejsze prezerwatywy na świecie – jakie mają wymiary?

Gumka powinna być jak garnitur – idealnie dopasowana do ciała. I podobnie jak ubrania z sieciówek częstą są za luźne lub za ciasne, tak samo jest z ogólnymi rozmiarami kondomów, które można znaleźć w sklepach. Ta firma postanowiła to jednak zmienić.
iStock-105937687.jpg

Posiadanie zbyt małego przyrodzenia na klasyczne gumki  nie jest czymś, o czym wielu facetów chciałoby mówić, niemniej nie zmienia to faktu, że taki problem istnieje. Tyle że większość „mniejszych” kondomów produkowanych przez najpopularniejsze firmy wcale nie są tak naprawdę małymi gumkami. Brytyjska firma TheyFit postanowiła jednak coś z tym zrobić.

Tak powstały najmniejsze prezerwatywy na świecie, które rzeczywiście będą dopasowane do najubożej obdarzonych facetów. Ich długość zaczyna się już od niecałych 8 centymetrów, a średnica  wynosi jedynie 2,6 centymetra. Poniższa tabela pokazuje zestawienie kondomów TheyFit na tle popularnych na rynku marek.

96446b895b61bcf829af62509aef6bb6.png

Profesjonalne podejście firmy do sprawy pokazuje też wprowadzenie terminu nominalnej średnicy, czyli miary otwartego krańca gumki w momencie, gdy jest jeszcze nierozwinięta. Zdaniem TheyFit dopiero ta miara pozwala precyzyjnie dopasować rozmiar prezerwatywy do penisa.

Pytanie tylko, czy jakikolwiek facet będzie chciał skorzystać z usług tej marki. W końcu zderzenie z rzeczywistością i prawdziwymi wymiarami swojego przyrodzenia może być zbyt bolesne.

Dodał(a): TM/ fot. istockphoto.com Piątek 03.08.2018