Powstały tampony do uprawiania seksu

Miesiączka w przypadku niektórych związków to bariera, którą trudno jest im przebić, bo panie mogą czuć się w tym czasie skrępowane. Właśnie dla takich par powstały specjalne tampony, których "nie trzeba wyciągać przed uprawianiem seksu".

Żaden facet nigdy nie dozna męki, która dotyka kobiety raz w miesiącu przez większość ich życia. Zapewne nawet największy twardziel odpadłby w obliczu okresu. Panie radzą sobie jednak lepiej z bólem niż mężczyźni. A faceci powinni to docenić i nie być na to obojętni.

Każdego miesiąca następuje dzień, w którym twoja kobieta potrzebuje wyjątkowego wsparcia i może mieć nie najlepszy humor. Wiadomo, że jedną z czynności, która może chociaż trochę go poprawić jest zbliżenie. Jednak nie wszystkie panie potrafią otworzyć się na tyle, żeby uprawiać seks podczas okresu. W końcu krwawienie może być dla nich krępujące.

Przede wszystkim wpływ na to ma błędne przekonanie, że menstruacja jest czymś złym. A przecież to normalny i naturalny cykl, przez który przechodzi każda dojrzała kobieta. I nie ma w tym nic strasznego. No może poza dolegliwościami, które dotykają płeć piękną. 

Marka Beppy postanowiła pójść na rękę paniom, które krępują się zbliżenia podczas okresu, ale z drugiej strony mają ochotę na uprawianie seksu z partnerem. Ich gąbkowe tampony bez sznureczka zostały opracowane przez lekarki. Faceci nie maczali palców w procesie ich powstawania, dlatego można powiedzieć, że jest to produkt przygotowany w pełni od kobiet dla kobiet.

Zostały one wykonane z miękkiego i elastycznego materiału, który jest hipoalergiczny i w pełni dostosowuje się do ciała. Ich kształt ma zmniejszyć ryzyko wycieku, dzięki czemu panie mogą ćwiczyć, chodzić na basen, a nawet uprawiać seks bez ich wyjmowania.

Producent przekonuje kobiety, że facet nie zorientuje się, a nawet nie poczuje, że mają okres. Zapewniają także, że oboje partnerów będzie mogło w pełni czerpać przyjemność z seksu.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Beppy Środa 15.03.2023